Erkek bebek belirtileri

Erkek bebek belirtileri

Erkek bebek belirtileri

Erkek bebek belirtileri artık sadece komedi olsun diye bakılsa da eskiden çok daha farklı yöntemler ile ve gerçekten inanılarak bakılırmış. Artık size cinsiyet tahminini çok büyük oranla söylenen tek kişi doktorlarınız olacak ve yaklaşık 3 ay içinde kesin olarak öğreniyor olacaksınız. Peki, eski zamanlarda bebek cinsiyet belirtileri nasıl öğreniliyormuş.

Erkek bebek belirtileri için öncelikle annenin tatlı yenmesi beklenir. Tatlı yiyen kadının genellikle erkek çocuğu doğuracağı söylenir. Yine bunların dışında ise annenin karnının top gibi ve sivri olacağı konuşulan bir durumdur. Bugün bile kız bebek beklediği halde karnı sivri olan hamilelilere bu kesin erkek diyen insanları bile bulmak mümkün.

Erkek belirtileri için özellikle annenin çok daha güzle dolduğu da yine konuşan bir diğer ayrıntı. Anne erkek bebek ile daha güzelleşir ve genç gösterirmiş. Bunlar ne kadar doğru bilinmez ama sizler kendinizi sınayarak ve özelikleri barındırıp barındırmadığını bakarak uyum sapladığını ya da sağlamadığının kanıtlarına ulaşabilirsiniz. Umarız içinizden geçen ve hayırlısı olan bir evladınız olur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz