Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları

Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları

Birlikteyken belki de evlilik hayalleri kuruyordunuz ama işler rast gitmedi ve yollarınız ayrıldı. Belki 3 ay, belki de 3 yıldır birlikteydiniz ama artık ondan vazgeçmenin zamanı gelmiş olmalı. Eğer bu yazıyı okuyorsanız, o zaman sevgilinizle yollarınızı ayırdınız ve onu unutmaya karar verdiğiniz demektir. Bu durumda eski sevgiliyi unutma yolları için önerilerimize kulak vermenizi öneriyoruz…

  • Onu hatırlatan şarkılar dinlemeyi bırakın. Ayrılık sonrası birçoğumuz, eski sevgiliyi hatırlatan şarkılar dinleyip melankoli bir havaya giriyoruz. Oysa bu tarz şarkılar, onu daha çok aklınıza takar, onu unutma ve acı çekme süreniz de uzar.
  • Bir süre içki içmeyin. İçki içince eski sevgiliyi aramak, adeta bir fenomen haline geldi. Bu süre zarfında içki içseniz bile, yanınızdakileri içmeden önce tembihleyip, onu aramanızı engellemelerini söyleyin. Ya da telefonunuzu uzak bir yere koyup mümkünse onu aramak için telefonu ellemeyin.
  • Evde oturmayın. Arkadaşlarınızla birlikte sosyalleşin, gezin. Yeni hobiler edinin, yeni insanlar tanıyın. Hem yeni kısmetlerinizin nereden çıkacağı da hiç belli olmaz.
  • Çivi çiviyi söker mantığına takılmayın. Onu unutmak için bir başkası ile birlikte olmak, o kişiye de size de zarar verir. Onu unutana kadar kendinize yönelin ve biriyle sevgili olmak için acele etmeyin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz