Gebelikte rahatlatan bitki çayları

Gebelikte rahatlatan bitki çayları

Hamilelikte rahatlatan bitki çayları

 Hamilelikte rahatlatan bitki çayları hakkında aslında bilgi vermemiz pek doğru olmayacaktır. Son zamanlarda artan bitki çayı furyası maalesef gerektiğinden fazla olumsuz durumlara gebe kalmış ve birçok sahte ürün ile halkımız haddinden fazlası ile zarar görmeye devam etmektedir. Bu sebeple özellikle hassas bir dönemde olan hamileler için bitki çayı önermek çok doğru olmayacaktır

Her bitkinin faydalı olduğu durumlar kadar yan etkileri de olabilir ve bu hamilelik için çok tehlikeli bir durumu meydana getirebilir. Bu sebeple sizler mutlaka kadın doğrum uzmanınıza danışın ve hangi bitkilerin size iyi geleceğini öğrenmiş olun. Gerekli durumlarda zaten doktorunuza size tavsiye verecek ve rahatsızlıklarınızı kimi zaman bitkisel olarak da çöze bilecektir.

Bunun dışında hamileye iyi gelen bitki çayları diye bir liste yayınlamamız doğru değildir. Sizleri kabız, ishal ya da benzeri durumların içine düşürebilecek bitkiler olduğu için mutlaka olarak kontrollün içiniz ve hatta içecek olarak en değerli ve size en gerekli olan suyu tüketiniz.

bir sonraki konuya göz atarak detaylı bilgi alabilirsiniz  hamilelikte rahatlatan bitki çayları

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz