Gelin ve Damat Annesi Abiye Elbise Modelleri

Düğün sezonunun yoğun geçtiği dönemlerde en çok önem verilen kısım alışverişlerdir. Gelin ve damadın alışverişi farklı olurken gelin ve damadın annesi de en az onlar kadar heyecanlı alışveriş dönemi geçirir. Bundan dolayı bizlerde bu yazımızı gelin ve damat annesi abiye elbise modellerine ayırmak istedik. Düğün sahipleri olarak gelin ve damat kadar göz önünde olacakları için annelere özel birbirinden farklı kıyafet seçenekleri hazırladık.

Gelin ve damat annesi giyim tarzına uygun, yaşlarına uyumlu ve renk seçiminde de dikkatli davranmasını öneririz. Ne çok basit ne de aşırı gösterişli kıyafetler asla tercih etmemelidir. Örneğin; kapalı bir anne ise etek ceket takımlar, boydan elbiseler en uygun düğünlük kıyafetlerdir. Eğer açık bir anne iseniz, yine kalın askılı, dantelli, ceketli ve taşlı elbiseler oldukça şık olabilirsiniz. Renk seçiminde daha pastel ve ten renginize uyumlu abiye elbise modelleri kullanabilirsiniz.

İşte sizler için hazırladığımız en güzel gelin ve damat annesi abiye elbise modellerinden oluşan muhteşem koleksiyonumuz şu şekildedir:

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz