Göğüs ve Meme Ucunda Akıntı

Göğüs ve Meme Ucunda Akıntı

Göğüs ve Meme Ucunda Akıntı

Göğüs ve meme ucunda akıntı derken asla annenin bebeğini emzirirken gelen sütlerden bahsetmiyoruz. Emzirme döneminde dahi annenin sütü ile birlikte bu gibi sıvılar geliyor olabilir kadın her zaman bu anlamda göğüslerini kontrol etmeli ve olup biten hakkında mutlaka bilgi almalıdır.

Göğüs ve meme akıntıları genellikle ürün şeklinde de olabildiği tamamen su şeklinde de olabilir. Sonuç ne olursa olsun, normal bir periyotta göğüslerden sıvı gelmemesi gelir. Bazen çok baskın hormonlar sebebi ile gelse de, bazen bu göğüs kanserinin bir belirtisi de olabilir. Bu sebeple mutlaka kendiniz muayene etmek yerine böyle bir durum ile karşılaştığınızda doktorunuza danışmalı v gerekli kontrolleri yaptırmalısınız. Aksi takdirde olası kötü bir durum çok daha ilerler ve sizi zor durumlara da bırakır.

Bunun için çok kolay birkaç uygulama yapılacak ve sizlere cevap verecektir. Sık sık göğüslerinizi kontrol etmeyi unutmayınız. Sadece göğüs akıntıları değil, ağrı ve sızı olma durumlar gibi anlarda da mutlaka kontrol edilmesi gerekilen durumları ortaya çıkarabilir. Unutmayın sağlığınızdan daha önemli başka bir şey yok

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz