Grafik Desenli Kıyafetler Nasıl Giyilmeli?

2018 Sonbahar Kış sezonunda birbirinden farklı kıyafet modelleri bulabilmeniz mümkün.Her çeşit desenlerin yer aldığı sezonda en fazla göze çarpmakta olan kuşkusuz retro görünümünü ön plana çıkaran grafik desenler olmakta. 60′lı yılları yansıtan bu stil vücut hattı kusurlarınızı tamamıyla kamufle etmektedir.

Minyon tipli olan bireyler için tavsiyemiz vücut hatlarının kaybolmaması için daha küçük desenler içeren kıyafet modelleri tercih etmeliler.Boy uzunluğu daha da kısa görünecek A kesim modelleri tercih etmekten ise kum saati formunu kullanarak vücuda oturmakta olan kesimleri tercih etmek daha faydalı olacaktır.

Geniş kalça yapısına sahip olan bireyler ise yalnızca üst bölgeyi kullanarak düz bir renk pantolon ve etek giymeliler. Lakin baştan sona desenli bir elbise giymek isterseniz kloş kesimli modelleri ve göz yanılgısı yaratmakta olan diyagonal desenleri tercih etmenizde fayda var.

Büyük göğüslü olan bayanlar ise daha çok mini etek modelleri seçiminde dikkatli davranmalılar. Düz renk bir ceket tercihinde bulunarak alt kısma giymekte olacağınız grafik detaylı A kesim mini etek veya boru paça pantolon modeli en ideal seçim olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz