Hafta Hafta Hamilelik Resimli

Hafta Hafta Hamilelik Resimli
Sizler için gebelik konularının hepsine değinmeye çalışıyor ev faydalı bilgileri vermeye çalışıyoruz. Bunların yanı sıra hafta hafta hamilelik resimli olarak da ayrıntıları veriyor ve az çok fikir edinmenizi sağlıyoruz.
Sizlerde kendi haftanıza eş değer olan ir bebeğin ultrason resmine baktığınızda hemen duygulanacak ev bebeğinizin ne kadar hızlı büyüdüğünü göreceksiniz. İlerleyen dönemlerde ayrıntılı olarak çekilen ve özellikle 3 boyutlu olarak sizlere sunulan bu resimler ile bebek ile anne arasındaki bağ daha da güçleniyor.
Sizlerde doktorunuza gittiğinizde bebeğinizin haftalık ya da aylık ultrason resimlerine bakmayı ihmal etmeyiniz. Hatta çıktısını sizlere verecek ve sizlerde evlerinizde en güzel yerde muhafaza edeceksiniz. Resimlerde sizi etkileyen ve duygulandıran ayrıntılar mutlaka olacaktır elbette.
Sizlerde her resmi kendiniz ile tabi ki eşleştirmeyin. Çünkü her bebeğin gelişimi farklıdır ve değişiklik gösterebilir. Bu sebeple en doğru yanıtı sizin doktorunuz kendi ultrason kontrolünden sonra sizlere gösterecektir. Umarız en kısa zamanda harika bir bebeğe sahip olur ve resimlere bakmak yerine kollarınıza alırsınız.

Siradaki konumuza göz atarak detaylı bilgi alabilirsiniz   Gebelik Hesaplama, Gebelik Hesaplaması, Hamilelik Hesaplama

 

Hafta Hafta Hamilelik Resimli

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz