Halı Seçmenin Püf Noktaları Nelerdir ?

Halı Seçmenin Püf Noktaları Nelerdir ? Halı seçimlerinde özellikle açık tonlar her zaman kullanılmamaktadır. Nedeni ise çabuk kirlenmesi ve temizliğinin zor olmasıdır. Ancak belli zaman aralıkları ile halı yıkamaya gönderebileceğiniz halılarınızın temiz ve hijyenik olması için 6 ayda bir halı yıkamaya göndermeniz gerektiğiniz unutmamalısınız. Halı seçimlerinde beyaz renkler krem bej açık kahve gibi renkler en çok modern renkler arasındadır.

Halı Seçmenin Püf Noktaları Nelerdir ?

Halı Seçmenin Püf Noktaları Nelerdir ?

Odalarınızın her tür detayını iyice düşünerek almanız gereken dekoratif ürünler arasında yerini alan halılarınız odalarınıza ayrı bir hava katacağından dolayı seçimlerinizi modern veya klasik olarak yapabilirsiniz. Eşyalarınızın objelerinizin mobilyalarınızın tarzı nasıl ise halı seçiminizi de ona göre yapmanız gerekmektedir.

Oldukça şık duran halı seçimlerinde açık renkler odanızı her zamankinden daha büyük ve ferah göstereceğinden dolayı açık renklerin tercih edilmesi halılarda daha doğru olmaktadır. Duvar rengi mobilya rengi perde seçimi ve halı seçiminde renk ayarlaması çok önemlidir. Odalarınızı daha büyük ve daha ferah gösterebilmek için halılarınızda mutlaka açık renkleri tercih etmelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz