Hamile Kaldığımı Nasıl Anlarım

Hamile Kaldığımı Nasıl Anlarım

Hamile Kaldığımı Nasıl Anlarım

Hamile kaldığımı nasıl anlarım yazılarını aslında her kadın okumalı ve sürekli taze tutmalıdır bazen istenmeyen gebeliklerde kadın bu kıstasları çok iyi bilmediği için hamile kaldığını çok sonra öğreniyor ev buda telafisi olmayan bir yola girilmesini sağlamış oluyor. Bu sebeple her konuya hâkim olduğunuz gibi yumurtlama ve gebe kalma dönemlerine de hâkim olmalısınız.

Hamile kaldığımı en basit nasıl anlarım diyorsanız, öncelikle regl tarihlerinizi kontrol altına almalısınız. Eğer o ay içinde ilişkiye girdiyseniz ve regl tarihiniz geciktiyse o halde hamile kalma olasılığınız elbette olabilir. Bu sebeple geçtiği her gün tedirgin olarak beklemeli v mutlaka 3. Günü bir gebelik testi yaptırmalısınız.

Hamile kaldığınızı ayrıca kasıklarda olan ağrılar ve göğüslerin çok hassas olup şişmesinden de anlayabilirsiniz. Bu noktaları birleştirdiğinizde hepsi aynı noktada birleşiyorsa o zaman hamile kalma riski ile karşı karşıyasınız ki asla şakaya gelmez. En kısa zamanda test yaptırın ve daha da hastalanmazsanız mutlaka bir kan testi ile de düşüncelerinize kesin sonuç kazandırın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz