Hamilelerde Adaçayı İçimi

Hamilelerde Adaçayı İçimi

Hamilelerde Adaçayı İçimi
Eğer hamile kaldığınız ilk günden beri bir doktor kontrolüne gidiyorsanız zaten ilk söylenecek kuraların içinde kesinlikle adaçayının yasak olduğu bilgisi sizlere verilecektir. Adaçayı kasları uyardığından düşük riskini artıyor ve böylelikle hamileler ya da hamilelik şüphesi olanların asla içmemesi gereken bitkiler arasına giriyor.
Hamilelerde ada çayı içimin büyük ölçüde olumsuz yanlarını gören uzmanlar, bu konuda hamile bayanları uyarmakta asla geç kalmıyorlar. Özellikle sorunlu gebelik ve tüp bebek tedavilerinde daha çok dikkat edilmelidir. Netice olarak çok aşırı güzel olmayan tadı işle zaten bu dönemde kullanılmaması çok büyük anlam ifade etmez.
Sizlerde hamile olduğunuzu bilmeden ya da unutarak bir ya da iki adet adaçayı içtiyseniz elbette hemen telaş etmeniz eğerek yok. Bu konuda doktorunuza danışın ve onların önerilerine uyunuz. Sonuç olarak bu dönemi en etkili şekilde sonlandırmak ev en başarılı şekilde devam ettirmek için bu tarz ufak tefek noktalara dikkat etmelisiniz. Doğumdan sonra ise istediğiniz gibi adaçayı tüketimi yapabilirsiniz. Bilmediğiniz noktalarda bitki çayları ikram edildiğinde ise mutlaka içeriğini sormayı ihmal etmeyiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz