Hamilelikte Alınan Kilolar Nasıl Verilir

Hamilelikte Alınan Kilolar Nasıl Verilir

hamilelikte alınan kiloları vermek

Hamilelikte Alınan Kilolar Nasıl Verilir

Hamilelikte alınan kilolar nasıl verilir konusu en çok aranılan konuların başında geliyor. Eğer sizlerde en fazla 15 kilo alanlardansanız hiç üzülmeyin. Doğum sonrası zaten bir 8 kilo kadar kaybınız olacak ve daha sonra da emzirme döneminde yavaş yavaş bu kiloları biraz da dengeli beslenerek verebileceksiniz.

Bunların yanı sıra çok daha fazla kilo aldıysanız ve doğru sonrası bu kilolar sizde kaldıysa diyet yapmak için öncelikle ilk 6 ayı bekleyiniz. 6 ay geçtikten yani çocuk ek besinlere geçtikten sonra artık yavaş yavaş hafif diyetler ile başlayabilirsiniz. Uzmanların önerdiği ise 1 yaşından sonra tam olarak bir diyet programına başlamak olacaktır.

Hamilelik kilolarını verebilmek için mutlak olarak bir diyetisyen yardımcı alabilirsiniz. Hem dengeli beslenmenize yardımcı olur hem de süt üretiminizi etkilemez. Bu şekilde sizler hem emzirdikçe de kilo verecek hem de çocuğunuzu beslemeye devam edeceksiniz. en güzel duyguları bir arada yaşayacağınız için kilolarınıza çok takılmayın onlar nasıl olsa sizin azminiz ile yok olup gidecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz