Hamilelikte kanama – Hamilelikte neden kanama olur

Hamilelikte kanama – Hamilelikte neden kanama olur

Hamilelikte kanama

Hamilelikte neden kanama olur

Tüp bebek hamileliğinde kanamalar da yine görülebilen durumlardır. Önemli olan onların doktor kontrolünde olması ve en küçük kanamanın bile doktorlarınıza hemen haber verilmesidir. Sizler bu konuda ne kadar hassas olursanız hamileliğiniz o kadar sağlıklı olacaktır.
Peki, tüp bebekte kanama neden olur? Aslında bunun için net birşey demek doğru olmaz. Bazen maalesef bu gebeliği sonlanması olabilirken, bazen de sadece dikkatli olmanız için küçük bir uyarı olabilir. Konu ile ilgili en büyük ayrıntıyı doktorunuz sizinle paylaşacak ve gerekli kontrolleri yapacaktır.
Önemli olan kanamanın olması değil, durumun önemidir. Bazen hastalar 9 ay boyunca kanama yaşadığı halde yine de kötü anlamda etkilenmiyor ve çocuklarını doğruyorlar. O sebeple sizlerde panik olmayın ve hemen akıntılarda bile doktorunuzu bu konulardan haberdar edin. Sizler tüm önlemlerinizi aldıktan sonra her şey yoluna girecek ve inşallah sağlıklı bir hamilelik olacaktır. Özellikle ilk zamanlar ve son zamanlarda kanamaları daha da dikkate almayı asla unutmayınız ve son derece hassas olunuz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz