HealthFit Zayıflama Programı

HealthFit Zayıflama Programı

Son dönemde oldukça popüler bir zayıflama programı haline gelen, öğün servisleri, özellikle ünlü yaşam koçu Şeyda Coşkun ile daha da popüler bir hal aldı. Hedeflerinizin ve beslenme tarzınızın belirlenmesinin ardından, sabah kurye ile tüm günün beslenme programı kapınıza geliyor. Böylece siz de gün boyu yemek hazırlama derdiyle uğraşmıyor ve diyetten vazgeçme ihtimalinizi de önemli ölçüde azaltmış oluyorsunuz. 3 adet program seçeneği bulunan HEALTHFİT, müşterilerine farklı beslenme programı seçenekleri sunuyor;

  • Kilo Verme Programı: Bu programda kişiye özel diyet listesi oluşturulur, listedeki öğünler kapıya teslim edilir, kişiye spor desteği verilir ve haftanın her günü yaşam koçluğu hizmeti verilmektedir.
  • Kilo Koruma Programı: Bu program, kilosunu sabit tutmak ve korumak isteyenler içindir. Kişiye yine yemek listesi verilir, öğünler gün içinde kapıya teslim edilir, aynı şekilde spor desteği ile motivasyon arttırılır ve yine haftanın 7 günü koçluk hizmeti sağlanır.
  • Kilo Alma Programı: Kilo vermekten çok daha zor olduğunu bildiğimiz kilo alma, bazen can sıkıcı bir hal alabiliyor. Kişinin sağlıklı bir şekilde kilo almasını sağlayan bu programda kişiye özel yemek programı hazırlanır ve yaşam koçluğu hizmeti de verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz