İspanyol Paça Pantolon Modelleri ve Kombinleri

İspanyol paça pantolonlar 80-90 yılların en çok tercih edilen pantolon modeliydi. Malum artık eskiden kalan kıyafet modelleri tekrardan moda olmaya başlıyor. İşte ispanyol paça pantolonlarda bunlardan biridir. Çok şık ve yeni tarzı ile karşımıza çıkan ispanyol paça pantolonlar kullanırken de elbette bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Özellikle pantolon seçerken ve kombinlerken sizlere birkaç önerimiz olacak.

Öncelikle ispanyol paça pantolonların paça kısmı dar olmamalıdır. Yoksa bu tarz pantolon ispanyol paça pantolon modeli değildir. Paçası da kesinlikle kısa olmamalı ya da tam tersi çok da uzun olmamalıdır. Boy olarak ayakkabınızın üzerini örtmesi yeterlidir. Çok uzun olup yere değmemesi gerekir.

İspanyol paça pantolon modellerini kombinlerinde ayakkabı seçimi olarak topuklu ayakkabılar kullanmanızı öneririz. Topuklu ayakkabılar içerisinde de en uygun olan dolgu topuk ayakkabılardır. Böyle hem boyu daha uzun gösterecek hem de pantolonunuz daha şık olacaktır.

Üst kıyafetlerde ise kısa olan bluzlar, tişörtler, gömlekler ve atletler tercih edebilirsiniz. Uzun olmaması oldukça önemlidir. Bunların dışında kısa ceketlerde kullanılabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz