Jennifer Lopez Stili

Jennifer Lopez stiliyle erkekleri olduğu kadar kadınları da kendine hayran bırakan bir isim. Sporuna, beslenmesine ve stiline özen gösteren Lopez, her daim fit ve kıskanılası bir vücutla çıkıyor karşımıza. Işıltılı tarzı ve seksi hatlarıyla kırmızı halının vazgeçilmezi olan Lopez, bu ışıltısını doğru aksesuar kullanımına borçlu.

J.Lo için olmazsa olmaz bir aksesuar söylememiz gerekse bu tartışmasız Louboutin ayakkabılar olurdu. Düz mini elbiselerinin altına giydiği Louboutin’leriyle hem şık hem seksi olmayı başaran Lopez, tam anlamıyla bir ayakkabı tutkunu. J.Lo için saçları da olmazsa olmaz aksesuarlarından biri. Ağırlıklı olarak kahve, altın sarı ve karamel tonlarıyla gördüğümüz J.Lo saç aksesuarlarıyla tarzını konuşturuyor. Sporcu kimliğiyle tarzını bütünleştirmesini bilen şarkıcı, büyük aksesuarlardan, yüzüklerinden ve küpelerinden taviz vermiyor.

Özel bir geceye katıldığı zaman ise ışıltılı kostümleri, doğru tonlardaki makyajı ve özenle yapılmış saç modelleri ile Hollywood yıldızlarıyla yarışıyor adeta. J.Lo için makyaj da olmazsa olmaz detaylardan. Doğal tonları sevse de, ışıltıdan vazgeçemeyen ünlü şarkıcı, makyajıyla da kendinden söz ettirmeyi iyi biliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz