Kaban Seçimi

Havaların bir ısınıp bir soğuması sonucunda mevsim dengesizlikleri bireylerde kaban seçimi konusunda soru işaretleri oluşmasına sebep oluyor. Kaban seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar söz konusudur.

Peki kabanlarımızı nasıl kombinleyebiliriz:

Jean ile: Havanın kararsızlığı sizlerde etki yaratmasın gün yağmurlu başladı demek böylece devam edeceği anlamına gelmemekte. Eğer gün içerisinde bunaltıcı durumlar ile karşılaşmak istemiyorsanız Skinny bir jean modeli ile her hangi bir gömlek tercih etmeniz sizler için oldukça avantajlı bir seçim olacaktır.

Pastel renkler: Son zamanların en popüler seçim renklerinden bir tanesi olan sık sık karşılaştığımız pastel renkleri hiç bir zaman es geçmeyin. pastle mavi, pembe, bej ve benzeri renklerdeki paltolarınızı alarak renkli kombinler yaratın.

Aksesuar kullanın: Şıklığınızı tamamlayacak modellerde şemsiye, atkı veya şal kullanmak aşırıya kaçmanızın tam tersi şıklığınıza artı katacaktır.

Hem şık olmak hem de oldukça fazla sıcaklamamak için yapılması gereken uygun kombin ve modelleri galerimizden inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz