Kaç günlük bebek testte belli olur

Kaç günlük bebek testte belli olur

Kaç günlük bebek testte belli olur

Sizler hamilelikten şüpheleniyorsanız öncelikle regl olma zamanınızı bekleyin. Her zaman ki dilimde olmadıysanız bir test alarak hamile olup olmadığınıza baktırabilirsiniz. Diyelim ki sizler adet tarihinizde test yaptırdınız ve hamile olduğunuzu öğrendiniz.

Tıp olarak kaç günlük bebek testte belli olur diye baktığımızda ortalama 14 günlükken ortaya çıkabiliyor. Bazen geç döllenmelerden olayı bu süreç uzayabiliyorlar ama adet tarihinizin ilk gününe denk gelen zaman diliminde yaklaşık 14 günlük bir bebeğe sahipsiniz. Elbette şuan için o sadece bir pıhtı ama merak etmeyin. Çok yakın zamanda birçok evrim geçirerek sizi de şaşırtmaya ve hızla büyümeye devam ediyor olacak.

Bebeğinizin kaç günlük olduğunu tahmin edebilmek için en son regl tarihinizden bu yana günleri sayabilir ve içinde bulunduğunuz gün aslında tam olarak kaç günlük olduğunu öğrenebilirsiniz. Bunun için adet tarihini bilmiyorsanız doktora gittiğinizde onlarda size ortalama bir gün hesabı veriyor olacaklardır. Makineler çocuğun gelişimine göre hesaplamaları çok düzgün ve gerçek bir şekilde yapabiliyorlar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz