Kalıcı Oje Nedir?

Ojeler kuşkusuz kadınların vazgeçilmezi. Aslında ilk ojeyi bulan ve kullananlar erkekler olsa da zamanla değişime uğramış ve sadece kadınlar tarafından kullanılabilir hale gelmiştir. Ojeler sürüldükten birkaç gün sonra veya kısa bir sürede çıkabilmekte. Yani devamlılığı sağlanamamakta. Ancak bunu artık dert etmenize gerek yok. Çünkü kalıcı ojeler piyasada ki yerlerini almaya başladı.

Kalıcı ojelerin aslında normal ojelerden hiç bir farkı yoktur. Tek fark da oje sürülerken ki işlemlerin farklılık göstermesidir. Kalıcı oje özel bir makine yordamı ile yapılır. Makineye oje konulur ve tırnak üzerinde ki kalınlığı belirlenir. Ardından da el makineye girer ve kalıcı oje basılır. Kalıcı ojelerin en iyi yanlarından biride iki hafta ile bir ay boyunca yıpranma veya çıkma gerçekleşmez. Bu boyanın kaç kat sürüleceği ile de orantılıdır. Son olarak ta şunu söylemeliyim ki eliniz makineden çıktıktan sonra ojeyi kurutmanız gerekmez çünkü makine bunu sizin adınıza yapar.

Kalıcı ojeler gördüğünüz gibi bu şekildedir. Bazı avantajları olduğu gibi bazı dezavantajları da vardır. Şimdi isterseniz kalıcı oje örneklerine bir göz gezdirelim;

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz