Karaca Home 2018 Yaz Koleksiyonu

Karaca Home 2018 Yaz Koleksiyonu İle Sizlerleyiz. “Doğadan Alınan İlham” Sloganıyla Hazırlanmış Seçkin Ürünler Gerçekten Çok Güzel. Karaca Home Firmasının 2018 Yaz Koleksiyonu Sizlerle..

Karaca Home 2018 Summer İsmiyle Lanse Ettiği Ürünlerinde Beyaz , Gökmavisi , Lila , Bej ve Pembenin Hakim Renler Olduğunu Söyleyebiliriz. Çiçek Desenleri Bu Yılda Unutulmamış Rengarek ve Cıvıl Cıvıllar. Yüzdeyüz Cotondan Üretilmiş Bu Ürünler Kesinlikle Çok Kaliteli Ve Kullanışlı. Evinizde Kullanamnızı Kesinlikle Öneriyoruz.

İzmir ; Çeşme , Alaçatı’da Gerçekleşen Katalog Çekimlerinde Ürünlerin Çekiciliği Ve Albenisi Göz Doldurdu Diyebiliriz. Nevresim Takımları Yatak Çarşafı ve Volanlı Yastık Kılıfı İle Adeta Bir Bütün Oluşturmakta.. Ürünlerin Tek Kişilk ve Çift Kişilik Olmak Üzere İki Farklı Çeşidi Bulunmakta.. Yeryer Osmanlı İzleri , Yeryerde Çağdaş Tasarımlar Göze Çarpmakta.. En Güzel Vede Önemli Olan İse Bazı Ürünlerin Çocuksu Oluşu , İnsanın İçindeki Çocugu Öldürmemesi Ne Güzel Şeydir Doğrusu.

İşte Birbirinden Güzel Karaca Home 2018 Summer Bed Linen Nevresim Takımları ;

2018 Yılında Moda Olmuş Olan Saten Nevresim Takımlarıda Bu Kolleksiyonda Yerini Almış.. Umarız Ki Size Sunduğumuz Bu Kolleksiyonu Begendiniz.. Yorumlarınızı Bekliyoruz Hanımlar..

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz