Kaş Alma Yöntemleri

Kaş Alma Yöntemleri

Kaş Alma Yöntemleri

 

Birçok kadının kuaföre gitmesinin en büyük nedenleri arasında kaş aldırmak bulunmaktadır. Bakışların çekiciliğini arttıran kaşların şekillerin bozulması kadının yüzünü hiç olmadığı kadar kötü gösterebileceğinden pek çok kadın kaşlarını kendi almak yerine kuaförlere gitmektedir. Halbuki kaş alma yöntemleri konusunda az çok bilgi sahibi olunulması sonrasında kadınlar kendi kaşlarını rahatlıkla kendileri alabileceklerdir.

 kaş nasıl alınır

Kaşlarının uzunluğu çok fazla olan kişiler öncelikle kaşlarını bir fırça yardımı ile yukarıya doğru tarayarak fazlalıkları kaş makası ile almalı. Böylelikle kaşların uzunluğu eşit bir şekilde belirlenmiş olacaktır. Sonrasında eğer ki ilk defa kaş alınacaksa açık renkli bir göz kalemi ile kaşların alt kısmından alınması gereken bölgeler belirlenerek bu şekilde kaş alımına başlanabilir. Böylelikle de kaşların şekli bozulmaz.

 

Evde Kaş Nasıl Alınır ? Kaş alma tekniği

Kaş almaya başlandığı zaman mutlaka tek tek tüylerin alınması gerekir. Böylelikle de herhangi bir şekilde kaşların şeklinin bozulması da önlenmiş olacaktır. Bunun yanı sıra kaşlar alınırken her zaman alttan başlanılmalıdır. Ortalardan kaşları almaya başlamak kaşların şeklini bozarken geri dönüşü çok zor bir görüntüye de neden olabilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz