Kışlık Etek Modelleri

Kış aylarının gelmesiyle elbise ve eteklerle vedalaşmanız gerekmiyor. Ünlü mağazaların kış koleksiyonlarında yer alan birbirinden güzel kışlık etek modelleri ile kış sezonunda da şık ve havalı görünebilirsiniz. Birkaç sezondur yerini uzun eteklere bırakan mini etekler, bu kış ön plana çıkıyor.

Midi eteklerin bu kış podyumlardan çekildiğine şahit oluyoruz. Bu da mini eteklerin geri döndüğü anlamına geliyor. Süper miniler, bilekte biten uzun eteklerin de tahtını sallamaya başlıyor. Kürklü botlar, opak çoraplar, diz üstü çoraplar da birbirinden güzel kışlık etek modellerinin tamamlayıcıları oluyor.

Çılgın desenli mini eteklerinizi toprak tonlarında uzun deri çizmeler ile tamamlayarak 2018 sonbahar sezonun trendine uygun bir görünüm yaratın. Sezona damga vuracak birbirinden güzel etek modellerini bulmak için Machka, Topshop, Zara, Twist, J.Crew, Michael van der Ham, Moschino, Dolce&Gabbana, Mango ve H&M gibi markaların yeni sezon etek koleksiyonlarına göz atabilirsiniz. Kışlık desenlerin yanı sıra, kışlık kazaklarınızı çılgın desenlerde eteklerle kombinleyerek farklılık yaratabilirsiniz. Bu kış podyumlarda da mini eteklere sıkça yer veriliyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz