Kız Bebek Belirtileri

Eski zamanlarda bir hamilenin kız mı erkek mi bebek taşıdığı bilenmediği için yıllarca süre gele hurafelere bakılır ve tahmin edilir. Bu günümüzde halen var olmakla beraber sadece komik birkaç dakikalık anılardan ve testlerden oluşuyor. Şimdi kadınlar özellikle hamileliklerinin 3. Ayında hemen ultrason ile cinsiyet öğrenebiliyorlar.

Kız Bebek Belirtileri

Dilimize yerleşmiş olan ve mutlaka kız bebek bekleyen annelerin canlarının sürekli ekşi istediği konuşulur. Bunun yanı sıra karınlarının yayvan ve çok geniş olduğu da yine söylentiler arasındadır. Bir başka kız çocuğunu cinsiyet tahminlerinde ise annenin gittikçe çirkin olma durumları yer alır. Kadın gittikçe çirkin oluyorsa kız annenin güzelliğini almış derler ve bu durumda da hamile olan kadının kızı olduğu düşünülür. Tabi ki bunların hemen hemen hepsi

Tamamen hurafe. Erkek çocuk doğran bir kadında da ekşi yiyebilir ve yayvan bir göbeğe sahip olabilir. Bu tamamen bebeğin nasıl durduğu ile ve kadının iç karnının durumu ile orantılıdır ama sizler yine de eğlenceli zamanlar geçirmek istiyorsanız cinsiyet tahminlerini değerlendirebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz