Klomen ne için kullanılır

Klomen ne için kullanılır

Klomen ne için kullanılır

Klomen ilacını uzun zamandır hamile kalmak isteyen birçok kişi yakından biliyor olsa gerek. Doktora gittiğinizde yumurtalıklarınızın nasıl çalıştığına bakarlar ve gerek görürlerse yumurtalıkları uyarmak ve daha fazla yumurtalama yapmak için Klomen ilacından destek alırlar.

klomen ilacı nasıl kullanılır Bu ilaçla sizler daha kolay hamile kalmaya çalışıyor olacaksınız ama elbette bir garantisi yok. Bu sadece tüp bebek öncesi bir uygulama olup birçok kadında da tedaviye gerek duyulmadan gebelik oluşmasına izin vermiş olan bir uygulamadır.

klomen nedir

Yumurtalama için ilaç arıyor olabilirsiniz ama asla doktorunuzun tavsiyesi olmadan kullanmamalısınız. Klomen sadece doktorunuzun sizin değerlerinize bakarak vereceği bir ilaçtır ve bilinçsiz kullanım yapılmaması gerekir. Bazı durumlarda hormon değerlerini alt üst edebilir ve bilinçsiz kullanım sonucu sizi daha da zora sokabilir. Hamile kalma sürecinizde sakin olmalı ve doktorunuz ile hareket etmelisiniz. Yumurtlama ilaçlarından elbette fayda görülebilir ama bu doktorunuzun size önerdiği bir ilaç olmalıdır. Belki de bambaşka bir yöntem ya da ilaç vererek de tedavi size uygulanabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz