Kusursuz Makyaj İçin Gerekenler

Makyaj yaptığınızda kusursuz bir görünüm elde etmek istiyorsanız, vereceğimiz önerilere kulak vermenizi tavsiye ediyoruz. Aydınlık bir göz çevresi, pürüzsüz bir ten ve canlı bir görünüm. İşte kusursuz makyaj için gerekenler…

KUSURSUZ AYDINLATICI 

Kusursuz Makyaj İçin Gerekenler

Estee Lauder, Ideal Glow Concealer, aydınlatıcı kapatıcı ürünün fiyatı 95 TL. Barındırdığı yaşlanma karşıtı içerikler, nemlendirme özelliği, kapatıcılığı ve aydınlatıcılığı ile kusursuz bir göz çevresi görünümü sağlıyor.

GİZLİ SERUM 

Kusursuz Makyaj İçin Gerekenler

Etrafınızdakilerden cildinizin ne kadar parlak ve canlı göründüğü ile ilgili iltifatlar işitmek istiyorsanız bize kulak verin. Gözenekleriniz daraltacak, cildinizi nemlendirecek yüzünüzü forma sokacak iki fazlı Clarins, Double serum, her şeyin kaynağı oluyor.

DERİN TEMİZLEME

Kusursuz Makyaj İçin Gerekenler 

Özellikle yatağa girmek için gecikmek istemediğiniz gecelerde mükemmel temizlik vaat eden Bioderma, Sensibio H20, makyaj temizleme suyunun fiyatı 70 TL. Şehir hayatını süren kadınların ortak problemi olan hassas ciltler için ideal.

HATA SİLİCİ 

Kusursuz Makyaj İçin Gerekenler

Özellikle göz makyajı sırasında en ufak bir kontrolsüz harekette canınızı sıkacak sonuçlar ortaya çıkabilir. Eğer eye liner ya da maskara uygulamadan evden çıkamıyorsanız, makyaj çubukları olmazsa olmasınız.

KURTARICI BAZLAR

Kusursuz Makyaj İçin Gerekenler

Piyasayı kasıp kavuran ve neredeyse her markanın ürün gamına eklediği hafif makyaj bazları güzel bir makyaj için olmazsa olmazlardan. Birden fazla ihtiyaca yanı veren Chanel aydınlatıcı baz ideal bir ürün.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz