At Kuyruğu Saç Modelleri

Dünyanın en kolay uygulanabilen saç modellerinin başında gelen at kuyruğunun, aynı zamanda yüz gençleştirici bir etkisi de var. Gençlikle her zaman eş değerde tutulan at kuyruğu yapımında, saçlarınızı geriye doğru sıkıca yukarı doğru topladığınız için, yüz bölgeniz de her zaman daha kalkık ve genç görünür. Podyumlarda ya da defilelerde de sıkça rastladığımız at kuyruğu saç modelleri, dünyaca ünlü güzellerin de tercihi oluyor.

Özellikle Blake Lively, katıldığı davetlerde sık sık at kuyruğu kullanmayı tercih ediyor. Tek bir akşam için bile olsa at kuyruğunun etkileyici sonuçlarından yararlanın. Özel davetler için rahatlıkla Blake Lively’nin kırmızı halıda uyguladığı saçı saçlarınızı pürüzsüz, hacimli ya da dağınık gösterebilirsiniz.

Ancak yine de ay kuyruğunuzun alın, elmacık kemikleri ve kaşlarınızı kaldırdığını hissedin. Kulak arkasındaki saçlarınızı tutam halinde toplayarak yukarıda buluşturun. At kuyruğunuzun uzun süre dayanmasını istiyorsanız, saç telleri ile sabitlemeyi ihmal etmeyin. Sıkı bir at kuyruğu az da olsa canınızı yakacak ancak bir geceliğine şık ve güzel görünmeye değeceği kesin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz