Makyajda Siyah Etkisi

Makyajda Siyah Etkisi

Makyajda Siyah Etkisi

 

Kadınlar şimdilerde her ne kadar kışın kasvetli havasından kendini kurtarmak için gerek giydiklerinde gerekse yaptıkları makyajda siyah renge pek fazla yer vermek istemese de bu renk her sene olduğu gibi bu sene de en fazla kullanılan renkler arasında kendine yer buluyor. Her daim kişiye derinlik katabilen bu renk ile birlikte makyajda siyah etkisi de gün be gün artmaya devam ediyor.

 

Özellikle de beyaz ten üzerindeki makyajda siyah etkisi, kişiyi hiç olmadığı kadar kadınsı gösterebiliyor. Böylesine bir etki yaratmak için ise illaki doğal bir beyaz tene sahip olmak gerekmiyor. Yapılacak beyaz bir baz sonrasında gözleri vurgulayacak tarzda siyah bir makyaj ile istenilen etki oldukça kolay bir şekilde verilebilecektir.

 

Siyahın etkisini hisseden yalnızca kadınlar değil. Şimdilerde makyaj malzemeleri konusunda isim yapmış olan birçok ünlü marka da yepyeni siyah ürünleri satışa sunmaya başladı. Böylelikle de kadınlar tam da istedikleri tarzda malzemeler ile kışın kasvetli havasına inat oldukça sofistike ve modern bir görünüme ulaşacak, kendini hiç olmadığı kadar kadınsı hissedecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz