Menogon İğnesi Nedir

Menogon İğnesi Nedir

Menogon İğnesi Nedir

menogon iğnesi bir çeşit yumurtlamayı arttırmak için yapılan bir iğne takviyesi diyebiliriz. Genellikle uzun süredir normal yollardan hamile kalamayan bayanlara doktorları tarafından önerilen ve o ay içinde kadına daha fazla yumurtlama imkânı vererek gebeliğin şansını arttırmaya yönelik bir çalışma içine girer. Bu sebeple de kadınların çok fazla kullanmak ve denemek istedikleri bir tedavi şekli olarak karşımıza çıkar.

Oysa bu menogon iğnesini asla doktorunuz önermeden kullanmamalısınız. Eşinizden duyduğunuz ve kullandığında hamile kaldı gibi söylentileri bir kenara bırakın e bunun için bir doktora danışın. Doktor size ne zaman kullanmanız gerektiğini ya da menogon iğnesini ne kadar kullanabileceğinizin bilgilerini verecektir. Bilinçsizce yapmış olduğunuz bir hata sizi daha kötü sonuçlara vardırabilir. Bu sebeple mutlaka doktorunuzun sözünden çıkmayınız ve özellikle konu ilaç olunca asla kendi başınıza kullanmayınız.

Sizlerde doktorunuzun önergesi işle kullanmaya başladıysanız hamile kalma şansınız artacak ve umarız o güzel haberleri en kısa zamanda öğrenmiş olacaksınız. Birkaç ara ile de denenebilen bu iğnenin seyrine en iyi doktorunuz karar verecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz