Meskulen Akımı Detaylarından Siyah Kurdele Aksesuarı

Maskulen kıyafet giyim tercihi akımında bu sezon ön plana çıkan detaylardan bir tanesi de siyah kurdeleli elbise modelleri olmakta. Kış ayına damgasını vuran siyah kurdele aksesuarı bu sezonun önemli aksesuar trendlerinden bir tanesi.

Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen ve etkisi yaklaşık 2 yıldır devam eden maskulen giyim akımı popülerliğini devam ettirmekte. Siyah kurdele modasına örnek olarak sıklıkla rastladığımız kombin beyaz veya açık renkli gömlek ve elbiselerin üzerlerine takılan eşarp ve kurdeleler dikkat çekmekte. Genellikle class bir modül oluşturan siyah kurdele aksesuarı günlük kıyafetlerinizde ve ofis kıyafetlerinde kombinleyebileceğiniz kıyafetlerle son derece şık ve sade bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

Oldukça şık ve hoş bir hava yaratan siyah kurdele aksesuarı bir çok tasarımcının kombinlerinde yer verdiği hemen hemen her kıyafet ve modele uygulanabilecek detaylardan bir tanesidir. Siyah kurdele kullanımında estetik bir görünüm yakalamak isteyen bireyler saçlarında da siyah kurdele trendini yakalayabilirler. Yapmaları gereken sadece düz örgülü saçlar arasından siyah kurdele geçirmek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz