Mide bulantısının cinsiyet belirtisi

Mide bulantısının cinsiyet belirtisi

Mide bulantısının cinsiyet belirtisi

Mide bulantı ile cinsiyet belirti belli olur mu gibi bir soru ile doktorunuza gittiğinizde kesinlikle ret cevabını alacaksınız. Her ne kadar doktorlar mide bulantısı ile orantılı olmadığını söyleseler de, birçok eski kadınlar ve geri dönemlerden kaşan hurafeler mide bulantılarının bebek cinsiyeti ile alakalı olduklarını söylerler.

Aslında bu ve bunun gibi birçok konu tamamen asılsızdır. Birçok hurafede de söylenilen en sık durum, bebeğin saçı çıkmaya başladığında mide bulantıları olur mu sorusudur bu da tamamen gerçek dışıdır ve asla gerçeği yansıtmaz. Mide bulantısı tamamen hormonsal değişiklik ve büyüyen rahmin mideye yaptığı baskılardan dolayı oluşur.

Sizlerde bu konularda hurafelere inanmadan bunun bir salık döngüsü olduğunu unutmayın. Bazı kadınlarda hiçbir zaman mide bulantıları olmaz. Bu o halde bebeğin hangi cinsiyetini gösterir diye büyük soru işaretini verecektir. Bu sebeple bu gibi ayrıntılar tamamen doğru dışıdır. Sizler bebek cinsiyetini 11haftadan sonra öğrenebilir ve mide ağrılarınızda sonlanabileceği gibi 9 ay boyunca da devam edebilir. Sizler bu detaylara takılmadan keyifle hamileliğinizin tadını çıkarın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz