Milano Moda Haftasında Sergilenen Çanta Modelleri

2018 çanta modelleri sezonuna damgasını vuran en gözde çanta modelleri Milano Moda Haftası Çanta modelleri ile ön plana çıkmakta. Bayanlar için tercihen en ön planda bulunan aksesuarlar çantalarıdır. Her bayan gerek günlük yaşantısında gerekse akşam yemeği ve davette sürekli çantasını yanında taşır. Çanta bayanların kimi zaman kombilerini tamamlayan kimi zamanda hayatını kolaylaştıran aksesuar bütününden bir tanesi olmakta.

Sizleri hem şık gösterecek hem de hayatınızı kolaylaştıracak 2018 çanta modelleri ile şıklığınızın keyfini çıkaracaksınız. Yeni sezon çanta modeli renkleri sezonun  renkleri ile özdeşen mavi, turkuaz, pembe, kahve tonları, bej rengi ve tonları ile ön plana çıkmaktadır. Moda haftasında sergilenmekte olan çanta modelleri genellikle kola bağlamalı ve klasik el çantaları olmakta.

Çanta modelleri defilesinde bir çok ünlü markanın çanta modeli sergilendi. Defilede sergilenen çanta modeli markaları Moschino, Just Cavvali, Versace gibi ünlü çanta markaları olmakta. Ünlü markaları içeren çanta modelleri defiledeki izleyiciler tarafından oldukça beğeni topladı. Milano moda haftasında sergilenen çanta modellerini galerimizden inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz