Modası Geçmeyen Tek Ayakkabı Convers

Tüm yaş grubu için uygun olan ve hemen hemen her stil ile kombinlenebilen ayakkabı türünden bir tanesi de converse ayakkabı modelleri olmaktadır. Convers ayakkabı modeliniz ister yeni olsun ister yıpranmış eski giyim konusunda hiç bir problem yaşamayacağınız modellerden tasarlanmaktadır.

Convers ayakkabı modelleri ile ilgili yaşanmışlık ve her ne kadar kullanılırsa kullanılsın kullanıldıkça daha da değer kazanan ayakkabı modeli kavramındadır.

Kimi zaman kot mini şort modeli ve spor atlet ile kombinlenebilen conversler kimi zaman ise özellikle uzun boylu gelinlerin giymekten kaçınmadığı ayakkabı modellerinden bir tanesi olmakta.

Günlük hayatınızda, sporda, iş hayatınızda, festivalde, gece davetinde hemen hemen her yerde farklı kombinleri convers ayakkabı modelleri ile etkin kılabilirsiniz. Her bireyin gardırobunda mutlaka bulunması gereken parçalardan bir tanesi de conver ayakkabı modelidir. Ülkemizde şuan 1 milyon 300 bin ayakkabı satılmakta. Convers ayakkabı modelleri oldukça uygun fiyatlı olup en pahalı convers ayakkabı modeli Chuck Taylor X Mission olup yaklaşık 200 dolar tutarında satılmaktadır. Bir çok ünlünün de tercih etmekte Elvis Presley’de conversi çok fazla tercih eden ünlülerden bir tanesi idi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz