Norleva Nedir Ne işe Yarar

Norleva Nedir Ne işe Yarar

Norleva Nedir Ne işe Yarar

Bir norleva kelimesi duymuş ama bunun tam olarak en anlama geldiğini bilmiyor olabilirsiniz. Hatta bir diğer adı olan ve herkesin bildiği ismi ile ertesi günü hapı Norleva adı altında satılıyor ve istenmeyen gebeliklerin daha ilk aşamada oluşmasını engelleyerek gebeliğe son veriyor.

Bu ilaç maalesef kadınların hormon değerlerini çok fazla bozuyor ve bu sebeple çok mecbur kalınmadıkça alınması önerilmiyor. Yanlış istenmeyen bir ilişki yaşadığınızda ya da aldığınız doğum kontrol yöntemlerine rağmen hamile kalacağınızı düşünüyorsanız, ilişkinin hemen sonrasında ilk 72 saat içinde almaya özen göstermelisiniz.

İlk anda alındığında etkisi daha fazla olmaktadır. Süre ilerledikçe başarı oranı da buna göre düşük göstermektedir. Bu sebeple oluşmasını istemediğiniz ve ihtimalin gerçekleşeceğine dair bir hisse kapıldığınızda mutlaka hemen o adına Norleva alın ve kullanın. Bunun için nöbetçi eczaneleri tercih edebilirsiniz. Üstelik makul olan fiyatları ile alınmayı da kolaylaştıran bu ürün ile artık istenmeyen gebelikler oluşmayacak. Bunu asla bir doğum kontrol yöntemi olarak kullanmayınız. Sadece çok mecbur kaldığınız anlarda kullanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz