Penisten gelen suyla hamile kalınır mı?

Penisten gelen suyla hamile kalınır mı?

zevk suyu ile hamile kalınır mı

Penisten gelen suyla hamile kalınır mı?

Penisten gelen suyla hamile kalınır mı yani zevk suyu ile hamile kalınır mı diye bir soru akıllarınıza takışış olabilir. Bunu genellikle gençler için tehlikeli bulduğumuzu söyleyebiliriz. Özellikle ilk kez ve yavaş yavaş cinsel birliktelik yaşaya erkeklerde zevk suyu ile sperminin karıştığını ve  ayırt edilemediğini de gördükleri çok olmuştur uzmanların bu sebeple her türlü önlem alınmalı ve ilişkiye o şekilde başlanmalıdır.

Çok nadir olsa da zevk suyu ile hamile kalındığı görmüştür. Çünkü yapıla araştırmalarda o zevk suyuna aslında sperminde karıştığı ve bu şekilde kadının hamile kaldığı görünürmüştür.  Tam olarak bu sıvı rahîme ulaştıysa korkmak gerekebilir ama bunun aksi olarak dışarıya boşalma gibi durumlarda çok da büyük sorunlar yaratacak gibi durmuyor.

Sizler yine de içinizin rahat etmesi açısından mutlaka korunma yöntemlerini araştırın ve zevk suyu da olsa dahi güvenmeyip kendinizi garanti altına almaya gayret ediniz. Bunun için en çok alınacak önlem prezervatifi ilişki öncesi takmak olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz