Saç Tebeşiri Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Son yıllarda saç boyamada yeni trend olan saç tebeşiri oldukça ilgi görmeye devam ediyor. Özellikle genç kızların daha çok ilgisini çeken saç tebeşiri hem kullanımı kolay hem de oldukça uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Saç boyamaya yeni bir devrim getiren saç tebeşiri nedir ve nasıl kullanılır bunu ele alalım.

Saç tebeşiri saçı boyamak için kullanılan geçici bir boyadır. Kısa sürede uygulanır ve istediğiniz renge kısa zamanda saçlarınızı boyayabilirsiniz. Her yaştan kişi saç tebeşirini kullanabilir. Akmaz ve yıkandığında kolayca çıkar. Yani isteğiniz zaman farklı farklı renkleri uygulayabilirsiniz. Saçlara herhangi bir zararı yoktur. Hatta giyimine göre uygun renklerle saçınızı boyayabilirsiniz. Fiyatı da oldukça uygundur. 6 TL ye bile saç tebeşiri bulabilirsiniz.

Saç tebeşiri uygulamak için eldiveninizi takınız. Sonra saçınızdan küçük tutamlar ayırın. Sonra ayırdığınız tutamı çok ıslak olmayacak şekilde nemlendiriniz. Sonra istediğiniz saç tebeşiri rengini seçerek saçınızı boyayınız. İşte hepsi bu kadar. 5 dk da renk renk saçlara sahip olabilirsiniz. İşte saç tebeşiri kullanılmış saç modellerinden bazıları şöyledir:

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz