Saçlarda Ombre Modası

2018 Sezon sonu ve 2018 yılı başlangıcında saçlarda son moda Ombre saç modelleri olmakta. Hollywod yıldızlarının başlattığı köklü akım özellikle esmer tenli olan bayanlar için birebir seçim olmakta. Yaz mevsiminin yerini sonbahara bırakması ile saçlarda oluşan kırık ve yıpranmaların sonucu kış aylarında gelen rahatlık ve dinlenme ile sonuçlanmakta.

2018 yılı için saçlarınızda yenilik arayışında iseniz saç renginize sadık kalarak saçlarınızın uç kısmının açılması ile sonuçlandırılan Ombre saç rengini tercih edebilirsiniz.

İlk oluşturulma zamanında sarı ile başlayan saç modeli trendi zamanla koyu saçlarda da uygulanmakta olan saç rengi modelleri arasında yerini almaktadır. Oldukça güzel bir yüz ifadesine sahip olmanızı sağlayan Ombre saç rengi modelleri bireyin yüz ifadesinin yumuşamasına etki etmektedir.Balyaj ve krepe balyaj ile uygulanmakta olan kısa süre içerisinde açılan saç uçları sonrasında ise bireyin isteine göre değiştirilerek koyulaştırılabiliyor.

Bireyin genç gözükmesine de etki etmekte olan saç rengi genellikle saç diplerindeki renkler ile uyumlu olarak seçiliyor. Köklü değişime yer veren saç rengi küllü sarı, kızıl, bakır ve karamel tonlarında uygulanmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz