Sevgililer Günü Ne Hediyesi Alınır

Sevgililer günü ne hediyesi alınır

Şimdi sizlere sevgilinize ne hediyesi almanızda size birkaç fikir verecegiz bilindigi gibi her yıl 14 şubatta sevgiler günü kutlanmakta ve siz ne hediyesi almakta zorlanıyorsunuz sizlere bu konuda birkaç fikir verebiliriz 14 şubat sevgiler günün de en iyi hediye bayanlara çiçek yada bir demek gül almaktır bunun yanındada tek taş yüzük alabilirsiniz sevgiliniz sizin verdiginiz hediyeyle mutlu kalacak ve sizi devamlı hatırlayacak bir hediye olmalıdır aslında hediye 14 şubatın bir semboludur asıl hediye sizin sevginizdir herkezin kendi bütçesine göre hediye almasıdır. Erkeklerede en iyi hediye aslında kol saati cep telefonu gözlük,saat,parfüm gibi degerli hediyeleri erkeklere hediye edebilirsiniz.

Sevgililer Günü Ne Hediyesi Alınır

Bütün Mesele Bu: Partnerinize duyduğunuz sevgiyi nasıl ifade edeceksiniz? Öyle görünüyor ki, Sevgililer Günü kadınların erkeklere değil de erkeklerin kadınlara hislerini açıkladığı bir beklenti haline geldi. Her şey karşılıklıdır ve insanlar bu şekilde davranır!

Geleneksel Ama Yaratıcı: Çikolataları, çiçekleri unutun. Ya da kalsın unutmayın, fakat bunları nasıl kullanacağınız doğrultusunda yaratıcı olun. Her ay bir kere çiçek almaya ne dersiniz ya da bir kavanoz çikolatalı vücut boyası, çikolatalı çiçek sepeti, gül aromalı çikolatalar veya unsuz çikolata nasıl olur!

Şimdi Ver, Sonra Al: Abartısına ve parasına göre, Sevgililer Günü’nde yapmak istediğiniz her şey pahalı (ve zaman az) olabilir. Neden bu günde hediyenizi verip, karşılığını sonradan almayı planlamıyorsunuz? Bir de şunları düşünün: Yukarıda önerdiğimiz ayda bir kere çiçek alma olayı mı veya Mart ayında yaptığınız bir hafta sonu kaçamağı, tavuk kanatları ve Nisan ayındaki bir hokey oyunu ya da Mayıs ayında (belki de Vegas’ta)iç çamaşırı alışverişi mi. Aşkınızı çok fazla şeyle ifade etmek mümkün değil, dolayısıyla bunun yerine yapacağınız şeyleri bütün bir yıla yayın!

Aşkın dili nedir? Partnerinizi anlayabiliyor musunuz? Sevdiğiniz kadını hediyelere boğmak onu bir günlük ev işlerinden uzaklaştırmak kadar etkili olmayabilir. Sevdiğiniz bir erkeği hediyelere boğmak kısa ve uzun masaj yaparak onu ödüllendirmek kadar etkili olmayabilir. Hediyeleri, birlikte zaman geçirmeyi veya takdirleri tamamen hayatınızdan çıkarmayın, fakat biraz araştırma yapın ve mümkün olduğu kadar en etkili ifadeleri bulmaya çalışın.

Anlaşmalar Seksi Olabilir: Sevgililer Günü’nde duyulan endişelerden bazıları, ortak beklentilerin anlaşılamamasından kaynaklanır; bu noktada, özellikle para gibi takıntılara ve endişe oluşturan konulara değinelim. Ben sana, senin bana harcadığından daha çok para harcarsam, özel veya cimri ya da yetersiz hissedecek miyim? Daha üstün olduğunu, sevilmediğini ve utanmış mı hissediyorsun? Nasıl hissettiğimize dair 15 olasılık daha var; ancak tüm bunlar aşkınızı ifade ederken suları bulandırır. Partnerinizle ne kadar harcama yapacağınıza dair limit koyun. Bu tür anlaşmalar ikinizi de rahatlatacak ve ifade etmek istediğiniz şeylere odaklanmanızı sağlayacaktır. Ve “rahat ve mutlu” kısmı da cinsel isteğin en önemli parçasıdır!

Karşılığını almak için biraz alan bırakın: Her şey plana göre gitti diyelim. Ah, Evet! Coşkulu, sesli ve istekli biçimde aşkınızı dile getirmek istiyorsunuz. Fakat karşılığını almak için partnerinize biraz alan bırakmayı unutmayın. Size ne veriyorsa alın. Beğenisini/takdirini alın. Gidişata göre kendinizi ayarlayın. Kendinizi takdir edin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz