Sportmax Kış Koleksiyonu

Her zaman sofistike ve rafine bir çizgiye sahip Sportmax, sonbahar/kış 2018 koleksiyonunda da aynı stil çizgisini koruyor. Markanın çabasız şıklık ruhu, elegan ve kusursuz görünümlerle güçleniyor. Yeni özgür ruh ile Sportmax, soyut dışavurumcu ressam Jackson Pollock’un soyut eserlerinden etkileniyor.

Çok renkli moher kabanlar, dokuma jakarlar, oversize, flu makro desenli hırkalar koleksiyonun öne çıkan parçalarını oluyor. Koleksiyonda ayrıca doğal yaşamın en çekici desenleri leopar, tilki ve piton, kontrast tonlarla kombinlenerek egzotik bir görünüş elde ediliyor. Siyah piton derili leopar trençkot, leopar baskılı cubby mont, yarısı siyah yarısı natürel renklerde olan grafik piton baskılı kaban, çan şeklinde belden kemerli beyaz, kırmızı ve siyah gibi kontrast tonlardaki silüetler, Sportmax kadınının özgür ruhunu yansıtıyor.

Marka, Sonbahar/kış 2018 kış koleksiyonunda mini feminen trençkotlar, diz üstü çizmelerle kombinleniyor. Blazer kesim ise zarif bir dönüş yapıyor. Blazer’lar midi eteklerle ya da pantolonlarla birlikte desen ve renk blokları ile aydınlatılırken, kalın kemerler de beli kuşatıyor. Bu kış, markanın koleksiyonu göz kamaştırıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz