Sudocrem İle Cilt Bakımı

Sudocrem İle Cilt Bakımı

Bebek bakım kremi olarak bildiğimiz Sudocrem’in çok iyi bir cilt bakım ürünü olabileceği aklınıza gelir miydi? İçerdiği çinko ile sivilceler ve sivilce izleri üzerinde oldukça etkili bir krem olan Sudocrem, birçok bebek kremine göre daha hafif yapıya sahip olması yönüyle de ciltte yağlanma hissi yaratmaz.

Hafif ve kullanışlı bir krem olduğu için, geceleri yatağa yatarken sürüp sabah yıkayabilirsiniz. Haftada bir, tüm cilt yüzeyine maske gibi uygulayıp 1-2 saat bekletip yıkayın. Cildinizi besler, yumuşatır ve tedavi eder. Bu kremi düzenli olarak kullanabilirsiniz. Sivilce problemleriniz varsa, sivilcenin üzerine lokal olarak da uygulayabilirsiniz. Fiyatı 14 TL civarında.

Ayrıca paketi küçük gibi görünse de yaklaşık 6 ay kadar yeterli oluyor. Sudocrem aynı zamanda bir pişik kremidir. Pişik, hafif yaralanmalar, kesik ve yanıklarda da yine bu kremi kullanabilirsiniz. Yaralarınızın çok daha hızlı iyileştiğini göreceksiniz. Gece yatmadan önce sivilcenizin üzerine Sudocrem sürdüğünüzde, sabah sivilcenin büyük oranda belirsizleştiğini fark edeceksiniz. Bu nedenle bu kremi evde mutlaka bulundurmanızı tavsiye ediyorum.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz