Terazi Burcu 2018 Yorumu

Terazi Burcu 2018 Yorumu

Terazi Burcu 2018 Yorumu , 2018 Yılında Terazi Burçlarını Neler Beklemekte.. Aşk , Evlilik , İş , Sağlık vede Hayatlarının Akışı İle İlğili Özel Bilgiler İpuçları Burada..

Geçen sene 12 Mart’tan sonra evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızda ilerleyen Uranüs, özel hayatınıza değişik ve beklenmedik olayları taşımış olabilir. Özellikle eylül doğumlu Teraziler, bu değişimi hayatlarında fazlasıyla hissediyorlar. Uranüs ilişkilerinizin, özellikle uzun süreli ilişkilerinizin seyrini değiştirmiş olabilir. Evliyseniz, bu süreç içerisinde sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Onun hayatındaki değişimler, muhtemelen sizin hayatınızı da değiştirmiş ve etkilemiştir. Uzun süreli bir ilişkiniz varsa, değişim rüzgarları, sizi bayağı zorlamış olabilir. İlişkinizde esnekliğiniz ve bakış açınız yine bu yıl test ediliyor. İlişkinize yaklaşımınız olabildiğince özgür, sürprizlere ve yenililiklere açık olmalı, yoksa bu süreç düşündüğünüzden de zor bir dönemi işaret ediyor olacak.

Tatmin edici olmayan ve yolunda gitmeyen ilişkiler, Uranüs bu evinizden geçerken, bitmeye mahkum olabilir. Hele ki çocuğunuz için, finansal durumunuz için katlandığınız bir evliliğiniz varsa, aranızdaki sürtüşmeler, şimdiye kadar dayandığınız ve gözardı ettiğiniz koşullara tepki vermenizi kolaylaştırabilir. Devam eden ve yolunda giden ilişkiler bile bu dönem Uranüs’ten alacakları etkiyle değişmeye mecbur kalabilirler. Bu süreçte yapmanız gereken değişime direnmemek, olayları kabul etmek, bırakmanız gerekenleri bırakmak olmalıdır. İlişkinizde değişmesi gerekenleri gözlemleyin ve olabildiğince esnek davranarak, ilişkinizin kendi içinde değişmesine olanak tanıyın lütfen…

2009’dan beri ev ve aile yapınızı, kendi iç dinamiklerinizi değiştiren Plüton, bu alanlardaki yolculuğuna bu sene de kaldığı yerden devam ediyor. Kendinizi ve alışkanlıklarınızı, davranışlarınızı, geçmişten, çocukluktan getirdiklerinizi değiştirmeniz gereken bir süreç içindesiniz. Değişimi istiyor ve çocukluklarınızı geride bırakmayı arzuluyorsunuz. Bu zaman zaman sizi zorlasa bile, bu süreç tamamlandığında artık olgun ve kendini bilen bir insan olarak yolunuza devam edeceksiniz. Birkaç yıldır aile hayatınızdaki değişimler sizi fazlasıyla etkilemiş olabilir. Ev değiştirme, yuva kurma, boşanmalar, ayrılıklar, ölümler gibi etkiler üzerinizde etkili olabilir. Aile bireylerinizdeki ilişkilerin değişiklikleri de bu etkilere eklenebilir. Satürn’den aldığınız etkiyle artık kendi hayatınızı yeni baştan ayarlıyor ve kuruyorsunuz sevgili Teraziler… İlk başlarda zorlandığınız bu etkilere bir kez kalbinizi ve benliğinizi açtığınızda, önünüzdeki yıllarda sizi kimse tutamayacak, çünkü kendinizi çok iyi biliyor olacaksınız. 2018 Ocak ayında eviniz, aileniz ve yuvanız sizin için önemli olacak. 7-8 Ocak tarihlerinde evinizle ilgili yapılması gerekenler devreye girecek. Kendinizi bu alanlarda şanslı hissedeceksiniz. 13 Ocak aşk hayatınızdaki etkilere kendinizi kaptırmak için harika bir gün. Sevdiğiniz insanla romantik ama keyifli etkileşimler altında olacaksınız. 9 Ocak’ta ev ve aile hayatınızda, birtakım gerilimleriniz ve sorunlarınız oluşabilir. Bu dönem hayatı fazlasıyla ciddiye alıyor olacaksınız. Biraz rahatlamaya ihtiyacınız var ve bu rahatlamayı 20 Ocak sonrası üzerinizde hissedeceksiniz. Aşkı arayanlar, yaşamak isteyenler ve bekar olanlar 20 Ocak sonrası bir ay boyunca şanslı ve olumlu etkiler altında olacaklar. 24 Ocak’ta gerileyen Mars, en fazla evli olan Terazileri ve uzun soluklu ilişkisi olanları etkileyebilir. Kadersel etkiler altında olacaksınız, 14 Nisan’a kadar ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekecek. 27-28-29 Ocak ‘Her Yerde Aşk Var’ şarkısını çalabilir, aşkı bu birkaç gün dile getirebilir ve konuşabilirsiniz. Açılmak istediğiniz birileri varsa, bu döneme denk getirmeye çalışın. 8 Şubat ve sonrası bekar olanlar artık basit bir flörtten daha ciddi bir ilişkiye geçişi tadabilirler. Evli olanlarsa evliliklerinde 10 Şubat civarı beklenmedik sürprizlere ve heyecanlara açık olmalılar. Evliyseniz şubat ayında ilişkinizi zorlayacak baskı ve yönlendirmelerden kaçının. 14-15-16-18 Şubat aşkı doyasıya hissedeceğiniz keyifli günler… 2018 Mart başı ikili ilişkilerinizde yeni ve beklenmedik kararlar almanız mümkün. 13 Mart’ta aile hayatınızın ortaklaşa para alanları güzel etkileniyor olacak.

12 Mart’ta evlilik ve ikili ilişkiler alanlarında gerilemeye başlayacak olan Merkür, 23 Mart’a kadar bu alanlarda yanlış anlaşılmalarla ilişkinizi zorlayabilir. Yine geçmiş dönem aşklarınız ve ilişkileriniz devrede olmaya başlayabilir.

20 Mart ve sonrası bir ay boyunca eşiniz veya sevgilinizin şartlarına ve hayatına göre kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Özel bir ilişkiye adım atmak isteyenler 22 Mart ve sonrası harekete geçmeliler… Eğer bu süreçte biriyle tanışır ve ilişki yaşamak isterseniz, bu ilişkinin farklı bağları olan bir ilişki olduğunu bilin. Özgür ve rahat bir ilişki…

15 Nisan’da sevdiğiniz insanla anlaşmazlıklar yaşamaya meyilli olabilirsiniz. 19 Nisan ve sonrası tutkularınız ve cinsellik konuları devreye girmeye başlıyor. Bu sene Jüpiter’den alacağınız etkilerle cinsel hayatınıza düşkün olacaksınız sevgili Teraziler…

24 Haziran’da sevdiğiniz insanın özgürlük arayışı, farklı heyecanlara yönelme isteği aile hayatınızda başkaldırışlara ve isyanlara neden olabilir. Ya da tam tersi durumla siz böyle hareket edebilirsiniz. Yine bu dönem mecbur kalacağınız bir taşınma veya yer değiştirme söz konusu olabilir.

3 Temmuz’da ev ve aile hayatınızda birkaç gün hassaslıklar yaşayabilirsiniz. 13 Temmuz itibarıyla aşk evinizin yöneticisi Uranüs gerilemeye başlayacak. Şimdiye kadar yaşadıklarınızı gözden geçirmek ve birtakım kararlarda yavaşlamak için uygun bir süreç. 19 Temmuz’da sinirli ve koparıcı etkiler altında olabilirsiniz. Özel hayatınızda yaz aylarında dikkatli adımlar atmanız gerekebilir.

2 Ağustos’taki dolunay, ev ve aile hayatınızda alınması gereken kararları gündeme getirebilir.
Eylül ayında sosyal çevreyle ilişkileriniz devrede olmaya başlayacak. Arkadaşlarınızla geçirilecek vakitler, yaşadıklarınızı onlarla paylaşma gibi etkileriniz yüksek. 2018 Ekim ayı sosyalliğinizde geri çekilmeler görülebilir. Kendinizi yalnız ve biraz da geri planda tutabilirsiniz. Hiç merak etmeyin, 15 Ekim sonrası gözler yine sizin üzerinize çevrilecek. Yenilenmiş bir etkiyle 28 Ekim sonrası artık biraz kendinizi düşünüyor olacaksınız.

13 Aralık’ta Uranüs’ün düzelmesiyle aşk hayatınızda aradığınız heyecanı ve paylaşımı yeniden hayatınızda hissetmek isteyeceksiniz. 26 Aralık sonrası aşk hayatınız yeniden hareketlenmeye başlıyor olacak.

Google Etiketleri : 2018 Terazi Burç Yorumu, Terazi Yıllık Burç Yorumu , Terazi Burcu Yıllık Yorum

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz