Tırnaklarda Benek Modası

Tırnaklarda Benek Modası

Tırnaklarda Benek Modası

 

Son zamanlarda tırnaklar hiç olmadığı kadar ön planda olmaya başladı. Geçmiş dönemlerde yalnızca tek bir kat sürülen ojeler de yerlerini bambaşka farklı şekillere bırakıyor. Bu şekillerden bir tanesi de özellikle genç kızların sıklıkla kullandıkları benekler. Tırnakların üzerine benek yaparken illa ki tercihen beyaz bir rengin üzerine benek yapmak yerine pastel renkleri siyah rengin üzerinde kullanın. Bu sayede tahmin edilenden çok daha etkileyici tırnaklara sahip olabilirsiniz.

 

Sezonun tırnaklarda benek modası yalnızca düz bir renk üzerine küçük benekler yapma şeklinde gerçekleştirilmiyor. İsteyenler birçok farklı renkte ojeleri benek şeklinde tırnağa yayabilmekte. Bununla beraber en fazla kullanılan iki renk kuşkusuz beyaz ile siyah.

 

Yalnızca bu iki rengi kullanmak istemeyenler ise birbirinden farklı renkleri tırnaklarında kullanabilmektedir. İsteyenler tırnaklarının her tarafını beneklerle donatabilirken kimileri de tırnağını temelde bir renge boyayarak dip kısımlarını ve tek bir tarafını benekler ile donatarak normalden farklı bir görünüm elde edebilirler. Üstelik bu benekleri daha çok gençler kullansa da birçok yaş grubundan kadın dilediği gibi tırnaklarını renklendirebilirler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz