Ünlü Medyumların 2018 Yılı Burç Yorumları

Ünlü Medyumların 2018 Yılı Burç Yorumları İle Sizlerleyiz.2018 yılının ilk yarısını geride bıraktık bile. Astroloji ve burçlara ilgisi olan insanlar 2018 ylında başına gelebilecek olayları çoktan merak etmeye başladı. Bazı insanlar burçların gerçek olmadığını iddia ede dursunlar ayın hareketlerinin insan ruhu ve bedeni üzerindeki etkisi tartışma götürmez bir gerçek. 2018 yılı burç yorumlarını merak edenler yazının devamı tam da sizin için yazıldı.

Ünlü Medyumların 2018 Yılı Burç Yorumları

Ünlü Medyumların 2018 Yılı Burç Yorumları

2018 Yılı Koç Burcu Genel Yorumu; 2018 yılı koç burçları için oldukça hareketli bir yıl olacağa benziyor. Geçtiğimiz sene içinde oldukça hareketli ve bol imtihanlı günler geçiren koçlar için bu sene de durum pek değişmiyor. Çok fazla yeni karara adım atması gereken koçlar biraz daha sabırlı, biraz daha mantık çerçevesinden olaylara bakarak hareket etmek durumundalar. Ani alınan kararlar yaşamlarını olumsuz yönde etkileyebilir. İş ve evlilik hayatları da oldukça hareketli geçecek. İş hayatı konusunda büyük kariyer planlaması yapmanın tam zamanı ancak adım adım ilerlemeyi prensip edinmeyen koçlar büyük sıçrayış beklentileri ile büyük hayal kırıklığına uğrayabilirler. Evlilik hayatında da işler geçişmiyor. 2018 yılı burç yorumlarına göre özellikle bebek sahibi olmayı planlayan koçlar hiç beklemenize gerek yok. Oldukça yüksek enerjinizle birlikte ruhsal anlamda bu sorumluluğu alabileceğiniz en uygun zaman. Aynı zamanda ruhsal olarak da huzura kavuşmanın yolunu maneviyata yönelmekte bulabilirsiniz. Bu hem ruhunuzun dinlenmesini sağlarken hem de karar alma gücünüzün artmasını sağlayacaktır. Para konularında biraz daha dikkatli davranmanızda fayda var. Mümkün olduğu kadar fazla harcamaktan kaçının , ipin ucu bir kere kaçarsa yakalamak çok daha güç olabilir. Mutlu bir yıl geçirmeniz dileğiyle.

2018 Yılı Boğa Burcu Genel Yorumu;  ruhlarının derinliklerinde mücadeleyi barındıran boğalar bu sene de bol mücadeleli dolayısıyla çok koşturmalı bir sene olacağa benziyor. Ruhunuzdaki savaşma isteği cesur davranmanıza neden oluyor ancak biraz ittihatlı olmak özellikle yeni girişimler konusunda etrafınızdakilerden fikir almak konusunda biraz daha istekli olmalısınız. Verilen ani kararlar uzun vadede büyük pişmanlıklara neden olabilir. Çocuk sahibi olan boğalar için biraz hareketli bir sene olabilir. Onu biraz daha fazla dinlemeli ve daha az konuşmalısınız. Siz güçlü olduğunuzu zaten biliyorsunuz bırakın diğer insanlar da bunu doğal yollardan keşfetsinler. Sürekli olarak maddi ya da manevi konularda kendinizi kanıtlama çabanızdan vazgeçmenin zamanı geldi de geçiyor. Doğanın müthiş düzeni sayesinde herkes gerçekleri fark edecektir. Maddi konularda temkinli olmakta fayda var. Büyük harcamalar ciddi sıkıntılara neden olabilir , iş değişikliği konusunda bir kez daha düşünün. 2018 yılı burç yorumları konusunda boğalar için söyleyebileceklerim bu kadar.

2018 Yılı İkizler Burcu Genel Yorumu; ikizler ah o dur durak bilmez, başına buyruk, herkesten çok farkı ikizler. Sizi de oldukça hareketli bir yıl bekliyor. Geçen yıl yaşadığınız iş değişikliklerinin meyvesini bu yıl daha fazla yiyeceksiniz. Yapmış olduğunuz yatırımların karşılığı 2018 yılında hiç beklemediğiniz bir anda adeta önünüze serilecek. Aile ve aşk hayatında da huzurlu bir yıl sizi bekliyor. Büyük kararlar almanıza neden olacak gelişmeler yaşanabilir. Karşınıza sizi sevdiğini düşündüğünün biri çıkarsa artık beklemeniz yersiz. Belki de 2018 yılı sizin aşk ve evlilik seneniz olur. Etrafınızdaki insanların problemlerine biraz daha duyarlı olmak size de onlara da iyi gelecektir. Sizi bekleyen bazı sürprizler olabilir.

2018 Yılı Yengeç Burcu Genel Yorumu; ailelerinden çok işini önemseyen yengeçler sözüm tam olarak da size. İş hayatınıza vermiş olduğunuz önem, ayırdığınız süre aile yaşantınızı olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle eşinizle ve çocuklarınızla geçirmiş olduğunuz zamanı arttırmanızda büyük fayda var. Unutmayın hayat sadece işten ibaret değil. Ayrıca zaten işe bu kadar zaman ayırdığınız için maddi problemler yaşama ihtimaliniz oldukça düşük. 2018 yılı burç yorumlarında sizin en çok dikkat etmeniz gereken konu sağlık. Kendinizi ihmal etmeniz sonucu küçük sağlık problemleri sizi bekliyor olabilir. Bunu önlemek için mutlaka sağlıklı beslenin ve yaşamınıza bir hareket katın.

2018 Yılı Aslan Burcu Genel Yorumu; birileri yatırım yapacaksa bu yıl kesinlikle aslanlar yatırım yapmalılar. Geçen sene geçirdikleri maddi sıkıntılar yerini yeni yatırımlara ve bol kazanca bırakıyor. İşleri oldukça düzelen aslanları 2018 burç yorumlarında büyük bir rahatlık bekliyor. Dikkat etmeleri gerek konu ise sevdiklerine karşı tutumları. Biraz daha anlayışlı davranmanız aile içindeki küçük problemlerin kısa sürede hallolmasını sağlayacaktır. Ayrıca iç huzur için maneviyata yönelmenizde fayda var. Maddi anlamda rahat bir sene olsa da içiniz kaynaklı küçük huzursuzluklar kapınızı çalabilir.

2018 Yılı Başak Burcu Genel Yorumu; özellikle özel hayatınızda büyük değişimlerin yaşanabileceği bir sene sizi bekliyor. Hayatında biri olmayan başaklar aniden hayatınıza girecek biri ayaklarınızı yerden kesebilir. Ancak bu değişimin hızını kontrol etmesi gereken kişi sizsiniz. Kendinizi ve karşınızdaki kişiyi çok yormadan tanımak için zaman verin. Şunu da unutmayın bu konuda şans sizden yana. 2018 yılı bitmeden kendinizi nikah masasında bulabilirsiniz.

2018 Yılı Terazi Burcu Genel Yorumu; meraklı kişiliğiniz zaman zaman başınıza dert olabilir. Bu nednele insanların yaşamından uzak durmaya çalışırsanız kendi huzurunuz için oldukça faydalı olacaktır. İlişkiler konusunda ani karar almaktan kaçının. Çünkü heyecanlı bir yapınız var ve ani kararlar ileriye dönük düşünmenizi olumsuz etkileyebilir.

2018 Yılı Akrep Burcu Genel Yorumu; uzun zamandır çocuk sahibi olmayı düşünen akrepler. Bu sene sizin seneniz olacak. Çünkü cesaretinizin en üst seviyeye ulaştığı zaman 2018 yılının ilk yarısı. Daha fazla düşünmenize gerek yok artık sağlıklı bir bebeği bu yılın sonuna kucağınıza neden almayasınız ki.

2018 Yılı Yay Burcu Genel Yorumu; bu sene vaktinizin çoğunu seyahat etmeye ayıracak gibi duruyorsunuz. Yeni yerler görmek için heyecanlanan yaylar için 2018 keşfetme yılı olacak. Gideceğiniz her yerde yeni insanlarla tanışacaksınız ancak özellikle maddi konularda herkese güvenemeyeceğinizi bilmelisiniz. Maddi hesaplamalar yaparak yola çıkmanızda fayda var.

2018 Yılı Oğlak Burcu Genel Yorumu; 2018 yılı oğlaklar için tam bir iş yılı olacağa benziyor. Zaten iş kolik olan oğlaklar yaşadıkları mekan değişikliği ile birlikte tüm enerjilerini toplayarak verimliliklerinin en üst seviyede olduğu bir yıl yaşayacaklar. Ancak bu kadar işe yönelmek özel yaşamınızı olumsuz etkileyebilir. Ancak siz kıvrak zekanızla ili alanı da dengeleyebilirsiniz.

2018 Yılı Kova Burcu Genel Yorumu; kovalar duygularınızı yoğun yaşayacağınız ve yeni yatırımlar yapacağınız bir sene sizi bekliyor. Özellikle konut sahibi olma konusunda girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu sizin için önemli bir karar olacaktır ancak çok aceleci davranmadan bu işe girmenizde fayda var.

2018 Yılı Balık Burcu Genel Yorumu; Balıkların hemen hemen her zaman olduğu gibi duygu yoğunluklarının çok yüksek olduğu bir yıl var önlerinde. Olaylara çok duygusal yaklaşabilir ve beklenmedik sonuçlarla karşı karşıya kalabilirler. Uzun zamandır erteledikleri kararları vermek konusunda biraz aceleci davranmalarında fayda var. Ancak bu kararları alırken özellikle ailedeki mantıklı bir karakterden fikir almalarını öneriyorum. Maddi anlamda zorluk yaşamayacağınız bu konuda rutin bir sene bekliyor sizi.

Arama Motoru Etiketleri : 2018 Yılı Burç Yorumları,Aslan Burç Yorumları, Başak Burç Yorumları, Koç Burç Yorumları, İkizler Burç Yorumları, Yengeç Burç Yorumları, Terazi Burç Yorumları, Oğlak Burç Yorumları, Kova Burç Yorumları, Balık Burç Yorumları, Akrep Burç Yorumları, Boğa Burç Yorumları, Yay Burç Yorumları, Yılan Burç Yorumları

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz