Uzun Kollu Kloş Elbise Modelleri

Kloş elbise modelleri son yıllarda o kadar moda oldu ki yurt dışında birçok bayanda rastlar olduk. Hem zayıf hem de kilolu bayanlarımızın rahatça tercih edebildiği model olmasından dolayı çok tercih edilmektedir. Belden aşağısı A kesim ve kloş olan bu elbise modellerinin yeni sezonda uzun kollu olan tasarımları yapılmaktadır.

Uzun kollu kloş elbise modelleri de ister günlük ister özel gecelerde kullanabileceğiniz modellerden oluşuyor. Özel geceler için daha farklı olan uzun kollu kloş elbise modelleri genelde diz kapağınıza kadar uzun elbiselerden oluşuyor. Altına da güzel bir kapalı abiye ayakkabı giyerek kombinleyebilirsiniz. Renk seçimi tamamen size kalmış. Fakat sonbahar kış mevsimine uygun renkler olursa mantıklı olur. Örneğin; bordo, siyah, krem, kahverengi, lacivert gibi.

Uzun kollu kloş elbise modellerinin uzun olan modelleri pek tercih edilmiyor. Daha çok mini ya da diz altı olan modelleri bulunuyor. Sizde kendiniz için günlük ya da özel günler için uzun kollu kloş elbise düşünüyorsanız modellerimize bakarak karar verebilirsiniz. İşte bu modeller:

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz