Vajina üstüne boşalınca hamile kalınır mı?

Vajina üstüne boşalınca hamile kalınır mı?

Vajina üstüne boşalınca hamile kalınır mı?

Aslında yeni cinsel birlikteliğe başlamış kız ve erkeklerde bu gibi soruların çokluğu fazladır. Birçok farklı bilgi ve kafa karıştırıcı yorumlar hem boş yer e korkmalarına bazen de gerektiği halde önlem almamalarına neden olur. Vajina üstüne boşalınca hamile kalınır mı sorusunun cevabını asında kimse tam olarak veremez. Bu durumda hamile kalma olasılığınız elbette arıyor. Eğer sperm vajinanın iç kısımlarına doğru aktıysa v o rahime ulaştıysa elbette hamilelik oluşacaktır.

Bununla ilgili stres yapmadan beklemeli ve regl gününün gelmesini dilemelisiniz. Eğer sizler çok fazla şüpheleniyor ve vajinanın üst kısmına çok fazla döküldüğünü düşünüyorsanız o halde işinizi garantiye almalı ve ertesi günü hapları ile de olası bir gebeliği önlemlisiniz. Ertesi günü hapı ise ilişkiden hemen sonra alınmalıdır. Günler sonra alınacak hapın bir yararı olmayacaktır.

Sizlerde bu gibi korkulara yenik düşmemek için partnerinizi uyarmalı ve bu gibi durumlardan kaçınmasını söylemisiniz. Korunmasız olarak girdiğiniz her ilişki size zarar getirecek boyutlara ve daha sonra dönülmez yollara kapı açabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz