Vajinal fitil nasıl yerleştirilir

Vajinal Enfeksiyon İçin Fitil Nasıl Yerleştirilir

Vajinal fitil nasıl yerleştirilir

vajinal fitil genellikle kadınsal hastalıkların ortaya çıktığı dönemlerde sadece doktor tarafından verilen ilaçlar ile kullanımı yapılması gerekir. Doktorunuz size bir ya da iki adet fitil verecek ve bunu gündüz ya da gece istenilen saat dilimlerinizde uygulamanızı isteyecektir. İlk bakışta fitil sizi korkutabilir ama doğru uygulama yöntemi ile canınız hiç acımayacak.

Vajinal fitil nasıl yerleştirilir

Öncelikle vajinaya fitil nasıl yerleştirilir sizlere onu anlatmak istiyoruz. Mümkünse bir yere uzanın ve fitili kabından çıkarın. Ellerinizin temiz ve kuru olmasına dikkat ediniz ve fitilin ince kısmını vajina deliğinizden içeriye itiniz. Zaten fitil özel bir madde olduğu için hemen kayıp içine girmeyi başaracaktır. Birkaç saniye rahminizi sıkarak bekleyin ve ayağa kalkabilirsiniz.

Vajinal fitil elbette bakireler tarafından kullanılmaz. Eğer bakireyseniz asla kullanmayınız ve doktorunuzu bu konuda uyarınız. Fitiler haplara göre çok daha erken zamanda hastalığı bitirse de yine maalesef uygulanmayan kişilerde hap kullanımı yapılması zorunlu olacaktır. Sizlerde fitillerinizi kullanırken hiç korkmayın ve canınızın acıyacağını asla düşünmeyin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz