Yay Burcu 2018 Yorumu

Yay Burcu 2018 Yorumu

Yay Burcu 2018 Yorumu , 2018 Yılında Yay Burçlarını Neler Beklemekte.. Aşk , Evlilik , İş , Sağlık vede Hayatlarının Akışı İle İlğili Özel Bilgiler İpuçları Burada.. 2018 yılında Uranüs’ten alacağı etkilerle kasım ayı doğumlu Yayların hayatında heyecanlar, sürprizler oluşuyor. Özellikle aşırı yüzeysellik zaman zaman ilişkileri zorlayabilir. Hayatlarında hiç olmadıkları kadar kendilerini özgür, rahat ve heyecanlı hissedecekler. Hayatınızda aşk yoksa aşkı çok farklı noktalarda, çok farklı bir anda yakalayabilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa süregelen ilişkinizin monotonluğundan kolay sıkılabilirsiniz. Bu da zaman zaman ilişki yaşadığınız insanla anlaşmanızı zorlaştırabilir. Eğer yaşadıklarınızı ve hissettiklerinizi karşı tarafa aktarırsınız bu süreci beraber daha kolay bir şekilde atlatma şansına sahip olursunuz. Her şeyden kolay sıkılacağınız bir dönem içerisindesiniz. Aktiviteler, spor faaliyetleri, oyunlar, hobiler, eğlenceler, çocuklarla ilişkiler, aşk hayatınız oldukça hareketli ve sizi hiçbir şekilde sıkmayacak.

Heyecan verici durumlarla karşılaşabilirsiniz. Kalbinizin sesini dinlemeniz gerekiyor. Kalbinin sesini dinleyenler, hayata planla yaklaşmayanlar bu dönemden güzel bir şekilde faydalanabilirler. Aynı zamanda ilişkilerinizdeki aşırı yüzeysellik zaman zaman sizi zorlayabilir. Dengede kalmayı öğrenmeniz gerekecek. Evliyseniz, bu değişimin evlilik hayatınızı etkilemesine izin vermemeniz gerekiyor. Aşırı duygusal paylaşımlar içerisinde olabilir, yeni insanlarla tanışabilir veya sizden hem kültürel hem sosyal alanda farklı kişilerin peşinden gitme isteğiyle dolu olabilirsiniz.

Uranüs’ün özellikle aşk evinde olması Kova burcu insanlarıyla olan ilişkilerinizi arttırabilir. Hareket ve dinamizm aşk hayatınızın öncelikleri olacak. Aşk, ilişkiler ve evlilik yorumlarına geçmeden önce bir şey daha eklemeliyim. Bu sene bütün tutulmalar İkizler-Yay hattında olduğu için özellikle bu tutulmada özel hayatınızda canlanmalar, hareketlenmeler, ilişkinizin bitmesi ama bir yandan da yeni bir ilişkinin başlaması gibi hareketlenmeler geçireceksiniz.

Özellikle 4 Haziran’daki tutulma sizin aşk, evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızı etkileyecek. Bu tarihten sonra evlilikle ilgili kararlar gündeme gelebilir.

Bir diğer tutulma 28 Kasmıda gerçekleşecek. Bu tutulma aşk, evlilik ve ikili ilişkilerinizde gerçekleşecek. O yüzden ani ve beklenmedik kararların bu tarihten sonra alınması daha iyi olabilir. Bu sene bekar olanlar evliliği tadacaklar. Jüpiter’den aldığınız olumlu etkilerle bu sene evlenmemeniz için bir sebep yok. 11 Haziran’dan sonra Jüpiter sizin evlilik alanlarınızda dolaşıyor olacak. Bu sene eğer bir evlilik gerçekleştirirseniz şanslı, uzun yıllar ve kalıcı bir beraberliğin temelini de atmış olacaksınız.

24 Ocak’ta Mars kariyer alanınızda geriliyor ama aynı zamanda aşk evinizin yöneticisi olduğundan ocak, şubat, mart aylarında geri çekilmeler, durgunluklar söz konusu olabilir. Bu dönem aşk hayatınıza çok dikkat etmeniz gerekecek. İlgi alanınız daha fazla kariyer hayatınızda olacak. Kariyer hayatınızda yaşadığınız olumsuzluklar, aşk hayatınızı da olumsuz olarak etkileyebilir. Şubat sonu mart başı daha fazla evinizde olmak isteyeceksiniz. Ev ve aile hayatınızın detayları ön planda olacak. İşlerinizi evinizde halletmek, ailenizle bir arada olmak gibi istekleriniz çok yüksek. Yer değiştirme, ev alma, satma, kiralama gibi olaylar gündeminizde olabilir. Bu da iş için harcamanız gereken vakitten bir parça da olsa çalmanıza neden olacak. Zaman zaman iş alanlarınızda da zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Mart ayında, özellikle aşk hayatınızla ilgili gelişmeler ön plana çıkabilir. Mart ayında aşk evinizde gerileyen Merkür, geçmiş aşklarınızı ön plana çıkarabilir. Özellikle bu dönemde geçmiş aşklarınızla sürpriz bir şekilde karşılaşabilirsiniz. 19 Mart tarihine dikkat edin. Geçmişte yaşadığınız bir ilişki varsa 19 Mart ve civarı bu insanla karşılaşmanız ve daha önce konuşamadıklarınızı konuşmanız mümkün. Bu karşılaşma ilginç bir şekilde gerçekleşebilir ve siz bile inanamayabilirsiniz. Hayatınızda eskiden gelen insanlar daha fazla hayatınızın içinde olmak isteyecekler. Siz izin vermeseniz bile bir şekilde hayatınıza dahil olacaklar. 20 Mart ve sonrası tamamıyla ev ve aile konularını bırakıp hayatı yaşamanın, aşkı tatmanın ve kendinizi güzelliklere bırakmanın vakti geldiğini düşünüyor olacaksınız. Spor aktiviteleriniz, faaliyetleriniz, oyunlar, hobiler, aşk hayatınız oldukça hareketli bir dönem içerisinde olduğunuzu vurguluyor. Bu nedenle aşkı arıyorsanız mart ayında aşkı bulmamanız için hiçbir sebep yok. Yine aşk hayatınızda 21-24 Mart çok keyifli bir süreç. 22 Marftan sonra da aşk hayatınızda önemli kararlar alabilirsiniz. Bir karar vermek, bir ilişkiye başlamak istiyorsanız 22 Mart’tan sonra olmasına özen gösterin.

21 Mayıs, hayatınızda, özellikle evlilik hayatınızda önemli kararlar verebileceğiniz bir gün. 21 Mayıs’ta aşk, evlilik ve ikili ilişkiler durumunuzda bir Güneş tutulması gündeme gelecek. İşte bu tarihten sonra aşk hayatınızda flört ettiğiniz insanla beraber ilişkinizi daha ciddi bir boyuta getirmek isteyebilir ve evlilik konuşmaları yapabilirsiniz. Yine de 14 Mayıs’tan 27 Haziran’a kadar gerileyen Venüs’ü unutmadan karar vermekte fayda var. Hemen evlenecekler ve gün almak isteyenler, 14 Mayıs-27 Haziran arasında gün almamaya veya evlenmemeye özen gösterin. Venüs geri giderken yapılan evlilikler uzun vadeli olmayacaktır.

27 Haziran sonrası Venüs ikili ilişkilerde düzelmeler yaşatacak. Bu tarih sonrası sevdiğiniz insanla olan ilişkilerinizde ekstradan romantizm, güzelleşmeler, konuşma ve kendinizi ifade etme gibi durumlar söz konusu olabilir. Sevdiğiniz insanla güzel programlar yapabilirsiniz. Jüpiter’den aldığınız güzel birleşimle eşinizin veya sevdiğiniz insanın hayatındaki değişimleri coşkuyla karşılayacağınız bir süreç içine giriyorsunuz. Sevdiğiniz insanla bir arada olduğunuz için çok mutlu olabilir, ekstradan paylaşımlarınızı arttırabilirsiniz.

Eylül ayında sosyal çevre alanlarınız akif gözüküyor. Hala hayatınızda biri yoksa ve bekarsanız hayatınızı güzelleştirecek ve hayatınıza anlam katacak biriyle ilişkiye girme şansınız yüksek. Özellikle 30 Eylül’de oluşan dolunay aşk hayatınızı tetikliyor.

Google Etiketleri : 2018 Yay Burç Yorumu, Yay Yıllık Burç Yorumu , Yay Burcu Yıllık Yorum

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz