Yeni Sezon Trendi Blazer Yelekler

Blazer yelek modelleri moda takipçilerinin de hatırlayacağı üzere 2018′ün başlarında oldukça popüler olup sürekli giyilen olmazsa olmaz trend kıyafet modellerinden bir tanesi idi. Blazer yelek modelleri her ne kadar popülerliğini bir süre yitirmiş olsa da tekrar trend kıyafetler arasına girerek 2018 senesinin başlarında da 2018′te olduğu gibi trend kıyafetler arasında yer alıyor.

Şıklığınızı tamamlayacağınız yelek modelleri sonbaharın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Bir çok modern kadının gardırobunu süsleyen blazer yelek modelleri yağmurlu biten günlerin sonunda şıklığınızı tamamlayacak adeta bir kurtarıcı olmakta.

Blazer yelek modellerinde tercihen sadece bayanlar değil erkeklerde kolsuz blazer, tuxedo yelek modelleri ile bu trendi kendi stillerinde kullanması üzere popüler trend haline getirdi. Son zamanlarda sıklıkla rastlamış olduğumuz blazer ceket modelleri hem sokak modasında hemde ünlüler arasında sıklıkla karşılaştığımız maskülen ve feminen bir hava katan stillerden olmaktadır.

Özellikle iş yerinde eve ofis ortamlarında ceket giymekten sıkılanlar için avantaj sağlayan blazer modelleri iş kadınlarına oldukça spontane bir hava katmaktadır. Kolsuz blazer ceket modeli seçimi hava koşuluna göre ince veya kalın kumaşlı olarak yapılmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz