Yeni Trend Siyah Beyaz Modası Monokrom

Baştan sona aynı tarz ve stili ifade eden tek bir renk veya desen ile oluşturulan moda stiline monokrom adını vermekteyiz. Günümüz trendleri arasında yer alan siyah beyaz çizgilerin oluşumu ile tasarlanan kıyafet modelleri son derece tercih edilmektedir. Önceki dönemlerde moda anlayışı kapsamında alt üst takımlar giyilmesi uygun görülmeyen tasarımlardan olmakta idi. Lakin günümüz trendleri arasında bu anlayış tamamen ortadan kalkmış ve moda kavramı içerisinde tüm detaylar birbiri ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmaya başlanmıştır.

Yeni trend kıyafet kombinleri ile dilediğiniz kıyafeti uyumlu aksesuarlarınız ile tercih edebilmektesiniz. Kıyafetinize uygun her hangi bir aksesuarı tercih etmeniz sizin çevreniz bakımından trendsetter olarak bilinmenize dahi katkı sağlayacaktır.

Monokrom kavramında sezonun en fazla tercih edilen rengi siyah ve beyaz olmakta. Uzun yıllar devam edeceği gözlenen akım oldukça popüler bir kavram haline gelmiş bulunmakta. Gerek gece kıyafetlerinde gerekse günlük yaşantımızda sıklıkla karşılaştığımız siyah beyaz kıyafet modası ile fit bir vücuda sahip olmanın şıklığını bir arada yaşamaktasınız. Birbirinden güzel kombinlenmiş siyah ve beyaz monokrom kıyafet modellerini inceleyebilirsiniz:

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz