Yeni Yükselen Trend Pembe ve Tonları

Havaların iyice soğuması sonucunda genellikle bireyler hep koyu renklere yönelmek ile beraber sürekli siyah, gri ve lacivert gibi renkler giymektedirler. Lakin bu sezon Sonbahar Kış sezonunun alışılmışlığını değiştirecek şık kombin renkleri pembe ve pembenin tonları olmakta. Kış sezonunda pembe kabanların yanı sıra pembe kıyafet kombinleri, pembe makyaj modelleri, pastel pembe tonlarında saç rengi ve pembe aksesuarlar koleksiyonlarda yerini almakta.

Son zamanlarda yaygın olan bu trend stilinizi baştan sona değiştirecek. Eğer açık renkli bir ten yapısına sahipseniz o vakit soluk ten rengi bir ruj tercihinde bulunmak sizlere son derece canlılık kazandıracaktır. Aynı renk dudak kalemi veya ruju sürmeden önce pudra kullanmak dudaklarınızın daha belirgin gözükmesine sebep olacaktır.

Pembe kabanlarınızı gri,beyaz gibi nötr renkler ile tamamlamak kombin modellerinizin son derece şık ve alımlı gözükmesine sebep olacaktır. Bu sezon rengi olarak seçilen pembe ve pastel pembe tonları hayatınızın hemen hemen her alanında farklı tarzlar yaratmanız da oldukça etkili olmaktadır. Sizler için seçmiş olduğumuz pembe sezonuna uygun kullanım alanları:

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz