Yükselen Trend Bel Çantası Modelleri

Bayanların en fazla kullandıkları aksesuarlardan bir tanesi olan çanta modelleri yeni sezonda bel çantası modelleri ile yükselen çanta trendine yepyeni bir adım attı. Uzun süre duraksama yaşayan sokak modası podyumlarda yerini almaya başladı. 20184 ilkbahar yaz sezonunda da devamlılığını sürdürecek olan sokak modası stili popülerliğini koruyacak gibi gözüküyor. 90′lı yıllarda karşılaştığımız bel çantaları modelleri bu sezon sıklıkla tercih edilen modellerden olacağa benziyor. Gerek renk bakımında gerekse kullanışlılık yönünden yeni sezon bel çantası modelleri tarzınızda farklı bir stil yaratacağa benziyor.

Stil bakımından kıyafetlerde kombinlenen kemer modasına yakın trendlerden bir tanesi olan bel çantası modelleri uzun süreli trend listesinde yerini koruyacağa benzemekte.

Son derece tarz olan çanta modelleri ünlü markaların yorumlamaları ile şık bir hava oluşturmaktadır. Genellikle çapraz çanta modelini yansıtan bel çantaları modellerinde retro modeller de boy göstermektedir.
Eski bel çantası modellerinde yoğunlukla zımba detayı bulunmakta ve Vintage görünümlü deri olarak tasarlanmıştır. Sizler için seçmiş olduğumuz yeni sezon bel çantası modellerimizi galerimizden inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz