Zebra Stor Perde Modelleri

Zebra Stor Perde Modelleri , Zebra stor perdeler hem kullanım hem de temizlik kolaylığı sağladığından dolayı en çok tercih edilen bir perde türüdür. Camlarınızın ebatlarına göre özel olarak dikilen ve özel olarak takılan bu perdelerin renk seçimleri farklı olmakla birlikte en çok kullanılan renkler özellikle krem ve beyaz renklerdir.

Uçları dilimli zebra stor perdeler salonlarda özellikle sıklıkla kullanılmaktadır. Metre fiyatları kumaşın kalitesine göre değişen zebra stor perdeler maliyetli pahalı ama şık gösterişli perde türleridir. Genellikle tüm odalarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz yan kısmında uzun bir zinciri olan stor perdeler açma ve kapama kolaylığı da sağladığından dolayı modern perde seçimleri arasında yerini almakta ve çok sık tercih edilmektedir.

Her rengi yapılabilen zebra stor perdeler enine çizgiler halinde dikilerek bir tarafı gece bir tarafı da gündüz olarak kullanılır. Ayarlamayı yandaki zincirinden kolaylıkla yapabileceğiniz zebra stor perdelerinizin temizliğini de yaklaşık 2,3 ayda bir nemli bir bez ile komple aşağıya indirip silerek gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz